Showroom dla smartfonów. Co to takiego?

Według statystyk, ponad 70% internautów dokonuje zakupów w sieci. Najczęściej odwiedzane są sklepy online, które kuszą atrakcyjnymi cenami bądź towarem najlepszej jakości, nierzadko również zakupy w sieci umożliwiają nabycie produktów niedostępnych w sklepach sprzedaży stacjonarnej. Okazuje się, że zakupy w e-sklepach są dzisiaj tak samo bezpieczne jak te w punktach sprzedaży jednak wyróżnia je wygoda – kupować możemy bez wychodzenia z domu, o dogodnej porze.

W ostatnim czasie modne stało się pojęcie showroom. Na początku na salony weszło na rynku usług i sprzedaży w sklepach tradycyjnych jednak bardzo szybko zawojowało także rynkiem wirtualnym. Sam showroom w odróżnieniu od przeciętnego sklepu wyróżnia się doskonałą jakością obsługi, rzetelnym podejściem do klienta i unikatową ofertą. Zakupy w showroomach są dla wybrańców, którzy chcą cieszyć się wyjątkowymi zakupami w przyjaznych warunkach.

Taki właśnie jest Premiummobile.pl – to showroom wśród sklepów internetowych, które oferują telefony komórkowe, smartfony, tablety i wszelkie gadżety do tychże urządzeń mobilnych. Tutaj znajdziemy bogatą ofertę, szczegółowe opisy produktów, atrakcyjne ceny a przede wszystkim komórki czy smartfony niedostępne w żadnym innym sklepie. Wyróżniający jest również fakt organizowania cyklicznych promocji, z których w każdym momencie może skorzystać klient. Jeśli dodamy do tego fachową obsługę i pomoc w wyborze, intuicyjny e-sklep, proste warunki opłat i błyskawiczne dostawy wydaje się, że mamy propozycję idealną.

To nie wszystko bowiem zgodnie z zasadą, wedle której najważniejsza jest satysfakcja klienta, Premiummobile.pl stworzyło korzystne oferty zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych – to unikat w tej branży. Zespół jako pierwszy na rynku połączył również sprzedaż online z tą tradycyjną. Dowodem na to są sklepy stacjonarne usytuowane w galeriach handlowych, do których może przyjść każdy klient, który chce osobiście przekonać się do wybranego modelu telefonu czy innego urządzenia. Oczywiście punkty stacjonarne również stworzone zostały z zachowaniem wszelkich standardów wyjątkowego showroomu.

premiummobile

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.