Rusza Samsung Gaming Cup

Już w najbliższą sobotę 12 maja rozpoczyna się cykl e-sportowych rozgrywek Samsung Gaming Cup. W wybranych lokalizacjach w Warszawie będzie można oddać się gamingowej rozrywce z wykorzystaniem produktów marki Samsung oraz wygrywać atrakcyjne nagrody. Rozgrywki odbywają się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kocham Polskę” prowadzonej przez firmę Samsung.

CH Złote Tarasy, CH Promenada i Centrum Nauki Kopernik arenami e-sportowych emocji

Pierwsze rozgrywki z cyklu Samsung Gaming Cup odbędą się w weekendy 12-13 oraz 19-20 maja w CH Złote Tarasy. Następnie swoich sił będzie można spróbować 25 i 26 maja w CH Promenada. W czerwcu Samsung Gaming Cup zawita na cały miesiąc do Centrum Nauki Kopernik. Turnieje będą się tam odbywać podczas weekendów, natomiast w pozostałe dni każdy będzie mógł skorzystać z gier dostępnych na produktach marki Samsung.

Samsung Gaming Cup to znakomita okazja, aby oddać się wirtualnej rozrywce. W ramach akcji na specjalnie przygotowanych stoiskach będą się odbywać rozgrywki indywidualne, a także turnieje w Pro Evolution Soccer 2012 na konsolach Xbox 360 i telewizorach Samsung Smart TV. Piłkarskie emocje zapewnią też gry dostępne na telefonach Galaxy S II, tabletach Galaxy Tab 10.1 i dedykowanych graczom notebookach serii 7G. Dodatkową atrakcją imprez będą stanowiska Kinect dla Xbox 360, na których każdy chętny będzie mógł zagrać także w Kinect Sports.

Nagrody dla najlepszych

Dla zwycięzców łącznie sześciu turniejów głównych, które odbędą się w CH Złote Tarasy i CH Promenada organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody – Smart TV z konsolą Xbox 360. Ponadto w określonych godzinach będzie można zdobyć telefony i aparaty fotograficzne marki Samsung oraz specjalne plecaki. Rozrywkę podczas wydarzeń zapewni zespół KG Freestyle Team – aktualni Mistrzowie Polski w Streetsoccerze. Animacje podczas Samsung Gaming Cup będzie prowadził znany w świecie e-sportu Maciej Sawicki „Savik”.

Pokaż za co kochasz Polskę

Samsung Gaming Cup jest jednym z wielu wydarzeń towarzyszących akcji Samsung „♥ Polska”, w której firma zachęca Polaków do odpowiedzi na pytanie za co kochają swój kraj. P,O,L,S,K,A – na każdej z tych liter oraz dodatkowo na wielkim sercu ustawionymi w centrach różnych miast, przez dwa tygodnie można było pozostawić swój ślad informujący za co kocha się Polskę. Po raz pierwszy wszystkie litery stanęły razem przed Stadionem Narodowym, uświetniając mecz Gwiazd Obu Narodów Polski i Ukrainy, który odbył się 29 kwietnia br. Już w tym tygodniu litery tworzące wielki napis „♥ Polska” znajdą się na barce, która będzie pływać po Wiśle w Warszawie.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.