Razer prezentuje Panthera Evo, nowe wcielenie popularnego arcade sticka PANTHERA

Razer oraz Fighting Game Community połączyły siły, aby jeszcze ulepszyć bestsellerowy arcade stick pod kątem precyzji działania oraz wytrzymałości

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, zaprezentowała dzisiaj Panthera Evo, urządzenie skierowane do społeczności graczy lubiących bijatyki. Nowy arcade stick powiększa linię wysokiej jakości kontrolerów Razera przeznaczonych do tego typu gier.

Razer Panthera Evo to znacznie ulepszona wersja arcade sticka Panthera. Nowe urządzenie zostało sprawdzone i gruntownie przetestowane przez jednych z najlepszych na świecie esportowców oraz zaangażowanych członków społeczności.

Panthera Evo została wyposażona w wielokrotnie nagradzane mechaniczne przełączniki Razera, ulepszoną obudowę i nowe gniazdo słuchawkowe, aby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia z rozgrywki. Nowa Panthera, podobnie jak poprzedniczka, jest w pełni modyfikowalna, a w odpowiedzi na prośby fanów, dodatkowo otrzymała możliwość wymiany i personalizacji grafiki na pokrywie obudowy.

Urządzenie zadebiutuje podczas Evo 2018, największej na świecie imprezy dla fanów bijatyk.

Nowy arcade stick przeszedł rygorystyczne testy pod kątem wydajności i trwałości. Za ich przeprowadzenie odpowiadali m.in. członek Team Razer – Xian Ho Kun, światowej klasy esportowiec oraz Kenny Omega, zapalony gracz oraz sportowiec.

Nacisk położony na precyzję działania i najlepszą w swojej klasie wydajność spotka się z uznaniem zarówno graczy, biorących udział w profesjonalnych turniejach, jak i wszystkich entuzjastów bijatyk.

Cena: €199.99

Dostępność:
Razer.com – Jesień 2018
Worldwide – Jesień 2018

 

Cechy:

  • Przyciski z mechanicznymi przełącznikami
  • Możliwość personalizacji koloru i grafiki
  • 5 mm audio jack kompatybilny z PS4
  • 8 przycisków w układzie Vewlix & Sanwa joystick
  • 3 m kabel

Razer Panthera Evo

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.