Promocja – zaawansowane testy zestawu komputerowego 1 zł !

Zakupy internetowe stają się coraz powszechniejsze, jednak nadal część osób lęka się przed dokonaniem zakupu towaru, którego nie może wcześniej „dotknąć” – rodzą się obawy, czy zakupiony sprzęt będzie sprawny itp…

W wielu sklepach towar przed wysyłką nie jest w żaden sposób sprawdzany – magazyn pełni zazwyczaj rolę „przerzucania towaru” z jednego miejsca w inne.  Oczywiście odbiorca ma możliwość reklamowania wadliwego towaru, dodatkowo może zwrócić zakupiony sprzęt w ciągu 10 dni bez podania przyczyny zwrotu. Zwrot towaru w ciągu 10 dni to niewątpliwie zaleta zakupów na odległość, nie zmienia to faktu, że w ten sposób bardzo często tracimy czas, którego nikt nam nie zwróci.

Sklep komputerowy Techplanet, postanowił udostępnić nową usługę w ramach której wszystkie podzespoły zamawianego zestawu komputerowego zostaną poddane szczegółowym testom. W ten sposób zyskują Państwo niemal 100% pewność, że zamawiany zestaw jest pozbawiony wad. Chcemy zachęcić do zakupów na odległość, których naszym zdaniem nie trzeba się lękać – jeżeli nadal nie jesteś zdecydowany przygotowaliśmy promocję, w której usługa zaawansowanych testów  zestawu komputerowego” wyniesie tylko 1 złoty (wraz z montażem całego komputera) !

Usługa testowania trwa zazwyczaj kilka godzin i obejmuje:

  • Usługę montażu zestawu komputerowego
  • Test dysków twardych
  • Monitorowanie pracy karty graficznej
  • Monitorowanie temperatur podzespołów komputerowych ( w spoczynku, oraz pod obciążeniem)
  • Test stabilności pamięci RAM
  • Test stabilności procesora

Jako wynik otrzymaje się wydrukowany raport potwierdzający wykonanie testów, dołączony do zamawianego zestawu komputerowego.

Szczegóły i regulamin promocji na stronie sklepu: Techplanet.pl

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie sklepu komputerowego Techplanet, lub skontaktować się z konsultantami w salonie w Katowicach, bądź pod numerem telefonu 032 7811150.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.