Projektor w kieszeni

Rozwój technologii sprawia, że otaczamy się coraz większą liczbą sprzętu. Dlatego tak dużą popularnością cieszy się miniaturyzacja urządzeń w myśl zasady, że powinny być funkcjonalne, łatwe w transporcie i poręczne. Te wymagania spełnia nowy projektor ASUS S1. Jest niewielki i posiada baterię, która po naładowaniu pozwala nawet na 3-godzinną pracę. Co więcej można z jej pomocą naładować urządzenia mobilne.

 

Mały i praktyczny

Model S1 to przenośny projektor z wbudowaną baterią 22Wh, która po naładowaniu pozwala na pracę do 3 godzin. Może też ona służyć jako akumulator o pojemności 6000mAh do ładowania urządzeń mobilnych. Przy wysokości 3cm i wadze 342g, projektor S1 jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które dużo podróżują służbowo z niewielkim bagażem. Sprawdzi się również podczas wakacji z dziećmi, gdy będziemy chcieli wyświetlać bajki np. na ścianie w pokoju hotelowym.

Najlepsze proporcje rzutu

Dzięki najlepszym w swojej klasie parametrom rzutu, projektor S1 wyświetla 41-calowy obraz z odległości zaledwie 1 metra – doskonale, nadaje się do robienia prezentacji i wyświetlania filmów w małych pomieszczeniach.

Jako źródło światła, S1wykorzystuje diody LED o jasności 200 lumenów i obejmuje 100 proc. gamy kolorów NTSC, dzięki czemu obraz jest realistyczny i wyraźny. Ekologiczne diody LED zapewniają żywotność rzędu 30000 godzin, co eliminuje potrzebę kupowania wymiennych żarówek i przekłada się na długoterminowe oszczędności. Wpływają one również na szybkie uruchamianie się urządzenia, bez konieczności czekania przed zrobieniem prezentacji.

Doskonały dźwięk i łączność

Projektor S1 dostarcza doskonałą jakość dźwięku, ponieważ wyposażono go w głośnik z technologią ASUS SonicMaster. Jest kompatybilny z laptopami, odtwarzaczami multimedialnymi i konsolami gier dzięki portowi HDMI. Port Mobile High-Definition Link (MHL) umożliwia wyświetlanie zawartości z urządzeń mobilnych kompatybilnych ze standardem MHL przy jednoczesnym ich ładowaniu.

Niesamowity, wielokrotnie nagradzany design

Nowy członek rodziny projektorów firmy ASUS posiada opływową, aluminiową obudowę z wykończeniem inspirowanym urządzeniami ASUS Zen. Został doceniony przez ekspertów, którzy przyznali mu nagrody: 2014 CES Innovations Award oraz 2014 iF Product Design Award.

 

  SPECYFIKACJA

Przenośny projektor LED ASUS S1

 

 

Technologia wyświetlacza

0,3″ DLP®  

Źródło światła

R/G/B LED, żywotność 30000 godzin  

Rozdzielczość

WVGA 854×480  

Jasność (maks.)

200 lumenów  

Nasycenie kolorów

100% NTSC  

Wyświetlane kolory

16,7M  

Proporcje rzutu

1.1:1 (41 cali na odległości 1m)  

Proporcje obrazu

Auto / 16:9 / 4:3  

Bateria

6000mAh (5V@1A)  

Praca na baterii

22Wh(50 lumenów w trybie baterii – do 3 godzin; 70 lumenów w trybie prezentacji – do 1,8 godziny)  

Dźwięk

Głośnik 2W z technologią dźwięku ASUS SonicMaster  

Łączność

HDMI/ MHL, wyjście słuchawek, port USB(1 x Typ A, do ładowania)  

Gniazdo trójnogu

Tak  

Wymiary

110,5 x 102 x 30,7mm  

Waga netto (ok.)

342g  

Akcesoria

Torba, zasilacz, kabel zasilania, kabel HDMI, kabel USB, kabel MHL, przewodnik, karta gwarancyjna  

Asus Led S1asus led S1_with mobile device

 

 

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.