Polacy zwycięzcami konkursu podkręcania!

Ogłoszenie zwycięzców w konkursie podkręcania na płytach głównych ASRock Z77

Czołowy producent płyt głównych ASRock ogłosił dzisiaj listę zwycięzców światowego konkursu podkręcania na płytach Z77 organizowany wspólnie z firmą Futuremark®, sponsorowanym przez firmy ADATA, Cooler Master, Galaxy oraz Intel.

Ostatecznie mistrzami w kategorii 3DMark 11 zostali Chaos (Polska) i X-power (Chiny), podczas gdy John Lam (Honkong) and rybamcz (Polska) zostali zwycięzcami w kategorii 3DMark Vantage.

W konkursie wyłoniono dwa najwyższe wyniki wchodzące do Hall of Fame dla presetu Performance w 3DMark 11, z czego wynik P28421 osiągnięty przez Chaosa (Polska) jest najwyższym wynikiem na świecie w 3Dmark 11 na najnowszej platformie Intel Ivy Bridge.

Obaj zwycięzcy kategorii 3DMark 11, Chaos (Polska) oraz X-power (Chiny), swoje wyniki P28421 i P28302 osiągnęli na płycie głównej ASRock Z77 Extreme9 i procesorze Intel Core i7-3770K.

Z kolei John Lam (Hongkong) i rybamcz (Polska) znaleźli się na szczycie rankingu benchmarka 3DMark Vantage z wynikami odpowiednio P52103 oraz P51282. Zarówno John Lam jaki i rybamcz osiągnęli najwyższy wynik na płycie ASRock Fatal1ty Z77 Professional.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.