Pogodoodporne głośniki TDK A33

Nie ma nic piękniejszego niż polska złota jesień, która w tym roku wyjątkowo zaskoczyła świetną pogodą zachęcającą do spacerów i spotkań na łonie natury. By umilić chwile spędzone na dworze, warto zaopatrzyć się w pogodoodporne głośniki, które w swojej ofercie ma TDK Life on Record.

Poza mocą barw i orzeźwiającym powietrzem, jesień potrafi zaskoczyć pogodą. A33 stanowią ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z ostatnich promieni słońca w rytmach dobrej muzyki, gdyż jak zapewnia producent, głośniki są w pełni odporne na zmienne warunki pogodowe.

Poza wytrzymałością, A33 cechuje również wyjątkowa wygoda korzystania. To niewielkich rozmiarów urządzenie dostarcza dźwięk dzięki komunikacji z urządzeniem magazynującym za pośrednictwem Bluetooth. Takie rozwiązanie sprawia, że jest ono kompatybilne ze wszystkimi produktami obsługującymi Bluetooth – od najnowszych modeli telewizorów, przez PC aż po telefony i tablety. Co więcej, głośnik można podłączyć za pomocą 3,5 mm jacka, dzięki czemu możemy wykorzystać je nawet podczas korzystania ze starszych urządzeń. Model zasilany jest akumulatorem, który umożliwia słuchanie muzyki do 6 godz. bez dodatkowego doładowania.

Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Prosta forma i minimalizm nie dotknął jednak jakości dźwięku płynącego z A33, który zaopatrzono w mocny subwoofer, dwa przednie głośniki oraz dwa chłodzące wentylatory pasywne. Wyposażony dodatkowo w mikrofon oraz funkcję rozmowy przez telefon z pewnością przypadnie do gustu fanom urządzeń mobilnych, ułatwiając komunikację z przyjaciółmi.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie ok. 400 zł.
Najważniejsze cechy:

– Moc: 15 W
– Czas pracy: 6 h
– Komunikacja: 3,5 mm jack, Bluetooth
– Złącza: USB, wejście liniowe audio AUX, gniazdo DC
– Odporność na zachlapanie: certyfikat IP64 (ochrona przed zalaniem i pyłem)
– Dodatkowe funkcje: Bluetooth 2.1, wbudowany mikrofon, ładowanie przez USB urządzeń zewnętrznych (powerbank)
– Zgodność z profilami: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (HandsFree Profile)
– Wymiary: 241 x 51 x 95 mm
– Waga: 1200 g
– Zasilanie akumulatorowe
– Wyposażenie: instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, zasilacz
TDK A33

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.