Philips Hue outdoor – nowa linia inteligentnego systemu oświetlenia.

Signify zaprezentował pierwsze produkty z gorąco wyczekiwanej linii Philips Hue outdoor. Gama produktów Philips Hue wciąż rośnie – począwszy od opraw ściennych, po oświetlenie punktowe i słupki. Obecna oferta daje możliwość swobodnego korzystania z wszystkich funkcji na jeszcze większą skalę, na zewnątrz, w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Nowe urządzenia obejmują zarówno produkty Philips Hue white, jak i Philips Hue white and color ambiance. Dzięki nim użytkownicy mogą poprawić bezpieczeństwo swojego domu, tak by zapewnić sobie nie tylko spokój ducha podczas wakacyjnych wyjazdów, ale także stworzyć idealny nastrój na świeżym powietrzu. Wszystko to za pomocą jednego przycisku.

„Nasi klienci zawsze szukają nowych sposobów na rozszerzenie swojego inteligentnego systemu oświetlenia, a nowa gama produktów Philips Hue outdoor daje im ku temu ogromne możliwości” – powiedział Jasper Vervoort, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Produktem w Dziale Systemów i Opraw Oświetleniowych dla Domu w Signify. „Żarówki i oprawy Philips Hue można stosować w dowolnej części domu. My natomiast chcieliśmy zaoferować klientom coś więcej, a mianowicie zintegrowane oprawy do stosowania na zewnątrz. Produkty Philips Hue outdoor pozwalają w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni na zewnątrz budynku. Pomagają przy tym stworzyć idealny klimat na weekendowe grillowanie lub upiększyć nasz ogród”.

Pełna kontrola dostosowująca się do Twojego rytmu

Podobnie jak wszystkie produkty Philips Hue, seria Philips Hue outdoor jest w pełni kompatybilna z systemem inteligentnego oświetlenia i działa w taki sam sposób, jak produkty do stosowania w pomieszczeniach. Wystarczy podłączyć oświetlenie zewnętrzne do mostka Philips Hue i sterować nim za pomocą jednego przycisku, bez względu na to, czy jesteś w domu, czy poza domem. Podobnie jak w przypadku Philips Hue do stosowania wewnątrz budynku, oświetleniem zewnętrznym można zarządzać zarówno, przy użyciu aplikacji Philips Hue lub za pomocą głosu. Wszystko po to, aby stworzyć idealną atmosferę w dowolnym miejscu na zewnątrz. Lampy zewnętrzne można włączać także za pomocą funkcji Home & Away w aplikacji Philips Hue. Dzięki funkcji odczytywania lokalizacji na telefonie komórkowym, światła Hue zamontowane przed domem i w domu, mogą włączać się automatycznie, gdy do niego wracasz.

Ciesz się większym spokojem dzięki Philips Hue white

Kolekcja Philips Hue white outdoor oferuje kilka produktów do wyboru. Każdy znajdzie dla siebie właściwe oświetlenie pasujące do estetyki jego domu i osobistych potrzeb. Niektóre z zewnętrznych opraw idealnie nadają się do montażu w pobliżu głównego lub tylnego wejścia, dzięki czemu światła mogą włączać się na powitanie domowników i gości. Za pomocą aplikacji Philips Hue można również zdalnie włączać i wyłączać oświetlenie zewnętrzne lub planować automatyczne włączanie światła o określonych godzinach.

Philips Hue white and color ambiance doda szyku Twoim przyjęciom

Produkty z linii Philips Hue white and color ambiance do stosowania na zewnątrz pomogą Ci przenieść dekorację ogrodu lub tarasu na wyższy poziom. Idealnie sprawdzą się niezależnie od tego, czy urządzasz kolację z przyjaciółmi, pragniesz odprężyć się przy książce, czy po prostu chcesz upiększyć swój ogród kolorowym światłem. Nowy, wyjątkowy reflektor Philips Hue Lily może podkreślić kluczowe elementy dekoracyjne w ogrodzie, oświetlić piękne klomby lub rośliny doniczkowe jednym z ponad 16 milionów dostępnych kolorów, które można wybrać w aplikacji. Natomiast Philips Hue Calla świetnie sprawdzi się do oświetlania drogi. Można wykorzystać go także do podkreślenia uroku przestrzeni zewnętrznej. Wystarczy wybrać kolor odpowiedni do nastroju. Można nawet pójść o krok dalej i zmienić oświetlenie tak, by odzwierciedlało ulubioną paletę kolorów Twoich gości lub przyciemnić je, aby pod wieczór stworzyć bardziej intymną atmosferę.

Wszystkie produkty Philips Hue outdoor są przeznaczone do użytku na zewnątrz i łatwe do zainstalowania. Produkty z linii Hue white and color ambiance opierają się na systemie plug and play, co sprawia, że instalacja jest łatwa i daje użytkownikom możliwość zamontowania ich w dowolnym miejscu. Produkty oferują zakres barwy źródła światła o wartości 2200 – 6500 kelwinów oraz 16 milionów kolorów. Będą dostępne w Europie i Stanach Zjednoczonych w lipcu.

Informacje o produkcie

Pakiet podstawowy Philips Hue white and color ambiance Lily outdoor spot light będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych i w Europie w cenie 1299,00 PLN. Opakowanie będzie zawierało trzy źródła światła oraz wszelkie akcesoria potrzebne do korzystania z wszystkich podstawowych funkcji. Pakiet podstawowy Philips Hue white and color ambiance Calla bollard będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych i w Europie w cenie 605,00 PLN.

Linia Philips Hue white oferuje wiele produktów pasujących do wystroju każdego domu. W Europie produkty z linii Philips Hue white noszą nazwy Lucca, Tuar, oraz Turaco i będzie można je nabyć za cenę już od 305,00 PLN.

 Philips Hue Outdoor

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.