Panasonic Lumix – ruszyła fantastyczna promocja dedykowana Vlogerom!

 

Super atrakcyjna oferta cenowa na zakup Lumixa DMC-G80 z dodatkowymi akcesoriami niezbędnymi w pracy Vlogera!

 

Właśnie rozpoczęła się wyjątkowa promocja, która jest skierowana do wszystkich vlogerów, a także tych którzy mają w planach rozpocząć prowadzenie video bloga.

W dzisiejszych czasach, przekaz filmowy jest niejednokrotnie bardziej nośny niż słowo pisane. Dlatego też od kilku lat na popularności zyskują video blogi, których tematyka czerpie między innymi z: podróży, mody, polityki, technologii, a także wielu innych. Niezależnie od tego jaki jest motyw przewodni video bloga, jednym z najważniejszych elementów jego tworzenia jest odpowiedni sprzęt.

Naprzeciw oczekiwaniom vlogerów wychodzi Panasonic, który ma w swojej ofercie aparaty z serii G, idealne do kręcenia materiałów filmowych. Jednym z tych urządzeń jest Lumix DMC-G80.

Lumix G80 łączy w sobie, najnowszą technologię podwójnej stabilizacji obrazu i doskonałe funkcje 4K, w odpornym na warunki atmosferyczne korpusie.

Rozpoczęta własnie promocja, polega na zakupie aparatu Lumix DMC-G80 z dodatkową baterią DMW-BLC12 oraz mikrofonem RØDE Pro Rycote. Zestaw tych trzech elementów jest tym, co pozwoli tworzyć inspirujące filmy na każdy temat, w każdych warunkach bez obaw o jakość nagłośnienia kręconych materiałów.

Więcej szczegółow dotyczących promocji Vloger Pack można uzyskać na stronie naszego partnera ABFoto, pod linkiem: https://abfoto.pl/zestaw-panasonic-g80-rode

G80_G85_MKIT_K

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.