NZXT CAM 4.0 nowa wersję oprogramowania do zarządzania chłodzeniem komputera

NZXT CAM 4.0 to nowa wersja programu, który jest prawdziwym centrum zarządzania. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość stałego monitorowania pracy komputera, a nawet podkręcania GPU. 

NZXT CAM 4.0 to nowa, szybsza i bardziej stabilna wersja programu CAM. Wprowadzono szereg usprawnień, nowych możliwości i lepszą optymalizację. Beta testerzy programu ocenili nową rewizję programu jako wyraźną poprawę w stosunku do poprzednika (edycji 3.7). Producent zresztą nie ukrywa, że program przeszedł bardzo gruntowne testy. Dzięki temu ukazuje się w pełni sprawny i gotowy do działania. Jakie usprawnienia pojawiły się w NZXT CAM 4.0?

Przede wszystkim program jest teraz jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Mniejsze zużycie zasobów przez aplikację działającą w tle, ma niemałe znaczenie dla wielu użytkowników. Bardziej intuicyjny i mniej wymagający stał się UI programu. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne i nawet mniej zaawansowani użytkownicy powinni poradzić sobie z obsługą CAM 4.0. Program ma teraz także rozbudowane funkcje monitorowania pracy komputera. Dostosowywanie działania oparte jest na profilach dla urządzeń NZXT, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i łatwo zmienić ustawienia oświetlenia, chłodzenia i podkręcania.

Podobnie jak poprzednia edycja, także nowa CAM 4.0 posiada adaptacyjną redukcję hałasu i integruje się z aplikacją mobilną. Można więc, nie wychodząc np. z gry, monitorować pracę komputera, odczytując wyniki dotyczące temperatury, prędkości animacji czy też sterować podświetleniem układu chłodzenia NZXT. 

Program NZXT CAM 4.0 jest już dostępny do pobrania ze strony producenta.

NZXT CAM 4.0

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.