Odwiedź stoisko Netgear podczas PGA 2018

W dniach 12 – 14 października odbędzie się kolejna edycja PGA. Jest to doskonała okazja dla miłośników gamingu i nowinek technologicznych do zapoznania się z najnowszą ofertą Netgear.

PGA to świetna okazja do przetestowania trzech autorskich konstrukcji. W tym modeli Nighthawk Pro Gaming XR500 i XR700, napędzanego przez czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GHz. Takie rozwiązanie gwarantuje nie tylko doskonałą jakość grania, ale i streamingu w jakości 4K UHD. Ponadto model XR700 wyposażono w siedem portów o przepustowości 1 Gb/s oraz port 10G SFP+ umożliwiający podłączenie Internetu oraz innych urządzeń typu NAS.

System operacyjny DumaOS

Nie bez znaczenia jest tu również system operacyjny DumaOS. Zapewnia on nie tylko lepszą wydajność sieci, ale i oferuje funkcje nie występujące w standardowym routerze. Panel nawigacyjny DumaOS charakteryzuje łatwy w obsłudze, czytelny interfejs oraz możliwość pełnego dostosowania wyglądu.

QoS i opcja geofiltr

Planujesz udział w ważnej telekonferencji? Chcesz skorzystać z funkcji przesyłania strumieniowego w 4K? Z funkcją Quality of Service (QoS) użytkownik ma pełną kontrolę nad wszelkimi opóźnieniami. Z kolei opcja geofiltr pomaga połączyć się z optymalnym serwerem, uwzględniając jedynie te, które znajdują się na określonym w ustawieniach terenie.

Wypróbuj gamingowy router

Odwiedzający będą mieli również okazję przetestować gamingowy router Nighthawk Pro Gaming SX10 z dwoma portami 10G/Multi-Gigabit Uplink. Urządzenie umożliwia strumieniowanie filmów w jakości Full HD na wiele urządzeń. Ponadto SX10 wyposażono w funkcję zwiększenia przepustowości sieci dzięki automatycznie adaptującym się portom 100M, 1G, 2,5G, 5G lub 10G.

Wspieramy drużyny esportowe

Netgear jest uznanym producentem routerów przeznaczonych dla graczy. Od lat współpracuje z profesjonalnymi drużynami esportowymi odnoszącymi sukcesy na całym świecie. Wśród nich należy wymienić zespoły takie jak: Dynasty, NRG, Ninjas in Pyjamas, Warriors Gaming Squad czy Avant Garde.

Nighthawk Pro Gaming XR700

 

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.