Od 13 stycznia iPhone 4S dostępny w Chinach

Firma Apple poinformowała dzisiaj, że iPhone 4S, najbardziej niezwykły model w dotychczasowej rodzinie telefonów iPhone będzie dostępny w Chinach i 21 innych krajach począwszy od piątku, 13 stycznia. Urządzenie kryje w sobie nowe, nieprawdopodobne rozwiązania, w tym opracowany przez Apple dwurdzeniowy procesor A5, zapewniający oszałamiającą wydajność i niezwykłe efekty graficzne; zupełnie nowy aparat z zaawansowaną optyką; nagrywanie wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD; a do tego funkcję Siri, inteligentnego asystenta, który realizuje dla nas zadania, gdy go tylko o to poprosimy. iPhone 4S pracuje pod kontrolą iOS 5, najbardziej zaawansowanego mobilnego systemu operacyjnego na świecie, do którego dodano ponad 200 nowych funkcji.

„Reakcja chińskich konsumentów na nasze produkty przewyższa oczekiwania,” powiedział Tim Cook, Dyrektor Generalny Apple. „Premiera w przyszłym tygodniu w Chinach sprawia, że iPhone 4S będzie dostępny już w ponad 90 krajach. To nasz najszybszy start jak dotąd.”

Począwszy od piątku, 13 stycznia iPhone 4S będzie dostępny na Anguilli, Antigua i Barbuda, w Boliwii, Botswanie, na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, w Kamerunie, na Kajmanach, w Republice Środkowoafrykańskiej, Chinach, Republice Dominikańskiej, Ekwadorze, Grenadzie, na Terytorium Guamu, w Republice Gwinei, Wybrzeżu Kości Słoniowej, Jamajce, Kenii, na Madagaskarze, Mali, Mauritiusie, w Nigrze, Senegalu, Saint Vincent i Grenadynach, Trynidadzie i Tobago, Turks i Caios, w Ugandzie.

iPhone 4S jest dostępny w czarnej lub białej wersji kolorystycznej oraz w jednej z wybranych pojemności: 16GB, 32GB, 64GB.

Apple tworzy komputery Mac, najlepsze komputery osobiste na świecie, system operacyjny OSX, pakiety iLife, iWork oraz oprogramowanie do zastosowań profesjonalnych. Apple jest pionierem w rewolucji multimediów cyfrowych za sprawą iPoda oraz sklepu internetowego iTunes Store. Firma zrewolucjonizowała rynek telefonów komórkowych, wprowadzając rewolucyjny telefon iPhone oraz uruchamiając App Store. Ostatnio Apple wprowadziło magiczne urządzenie iPad 2, które definiuje przyszłość mobilnych mediów i elektroniki użytkowej.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.