Obudowy K280 oraz K380 od Cooler Mastera

Produkty Cooler Master od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród wymagających użytkowników. Firma MADtech.pl prezentuje najnowsze dzieła tego producenta – serię obudów Cooler Master w postaci modelu K280 oraz K380. Oba modele cechuje futurystyczny design i charakterystyczne dla Cooler Mastera wyżłobienia i kształty (nieco przypominające te z serii HAF).  K280 oferuje użytkownikowi trzy miejsca na zewnętrzne napędy 5,25″ oraz jeden 3,5″. Obudowa przygotowana jest pod montaż płyty głównej w formacie ATX lub Micro ATX. W zestawie znajdziemy jeden wentylator 120mm, jednakże mamy możliwość instalacji dodatkowych dwóch sztuk, również o średnicy 120mm (lub mniejszej w przypadku tylnego wiatraka). Zewnętrzny panel wyposażono w złącza USB 2.0, USB 3.0 oraz wejście i wyjście audio.

K380 specyfikacyjnie jest bardzo zbliżona do K280. Przedni panel również ma miejsce na instalację trzech ODD, ale w tym wypadku dochodzi jeszcze jedno miejsce na urządzenie 3,5-calowe. Kolejną różnicą jest liczba miejsc pod instalację wiatraków – tu również zyskujemy jedno 120mm. Frontowy wentylator, który jest wliczony do zestawu podświetlany jest czerwonymi diodami LED, czego w K280 nie uraczymy.

Zarazem w Cooler Master K280, jak i K380 maksymalna dopuszczalna długość karty graficznej wynosi 316 mm, natomiast maksymalna wysokość chłodzenia procesora nie może przekraczać 155 mm.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.