Nowy monitor iiyama dla domu i biura.

Firma iiyama, producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza na       rynek nowy model monitora stworzonego z myślą o użytkownikach domowych i biurowych – E2280WSD.

iiyama E2280WSD to 22 calowy monitor stworzony do szerokiej gamy zastosowań, zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Panel pracuje w rozdzielczości natywnej 1680×1050 (format obrazu 16:10). Jego czas reakcji wynosi 5 ms (czarny-do-czarnego), a poziom kontrastu ACR to 5 000 000:1. Zastosowanie matrycy z podświetleniem LEDowym to nie tylko rozwiązanie dające optymalną jakość obrazu, ale również dbające o nasz portfel – certyfikat TCO i Energy Star przyznane E2280WSD to potwierdzenie niskiego zapotrzebowania na energię.

Funkcja ACR (Advanced Contrast Ratio) automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

iiyama E2280WSD wyposażona jest w dwa 2 watowe głośniki stereo, analogowe złącze VGA i cyfrowe DVI.

Jego sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 749 PLN.

Monitor standardowo objęty jest gwarancją 36 miesięcy door-to-door i dodatkowo – w przypadku zakupu w sklepach Autoryzowanych Partnerów iiyama –  gwarancją „30 dni zero martwych pikseli”.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.