Nowa seria UPS-ów od Power Walker

Seria zasilaczy awaryjnych PowerWalker VI SE LCD, to UPS-y typu Line-Interactive, które oferują kompleksową ochronę i wysoką wydajność w domu lub małym biurze. Wyposażone w standardowe  gniazda 230V nie wymagają stosowania dodatkowych adapterów.

Zaletą stosowania rozwiązań typu UPS jest większy komfort pracy w przypadku awarii zasilania i zmniejszenie ryzyka utraty danych, czy nawet uszkodzenia dysku twardego. Nowe zasilacze PowerWalker zostały wyposażone w tryb ECO, co w praktyce oznacza, że jeśli obciążenie UPS-a jest mniejsze od 100W, wówczas zasilacz po 10 minutach działania sam się wyłączy.

Wbudowany ekran LCD, informuje nas o napięciu wejściowym/wyjściowym, poziomie naładowania baterii oraz obciążeniu UPS-a. Dzięki licznym zabezpieczeniom np. przed przeładowaniem, rozładowaniem, zwarciem czy przegrzaniem, masz pewność, że twój sprzęt jest bezpieczny nawet podczas silnych rozładowań atmosferycznych czy nagłych skokach napięcia w sieci.

Układ stabilizacji napięcia AVR zapewnia czyste i stabilne zasilanie podłączonego sprzętu, a dzięki sterowaniu mikroprocesorem, masz pewność, że cały układ będzie działał niezawodnie. Seria VI SE posiada standardowe gniazdka 230 V obowiązujące w Polsce. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz stosować dodatkowych przejściówek.

Dzięki funkcji „zimny start” UPS może być uruchamiany nawet podczas braku zasilania sieciowego.  Opcja szczególnie przydatna, gdy trzeba uruchomić  na chwilę komputer, aby zgrać potrzebne dane na inny nośnik. W ten sposób możemy użytkować urządzenia podłączone do UPS-a (w przypadku braku zasilania z sieci elektrycznej) do momentu wyczerpania się akumulatora.

Cechy urządzenia:

– Seria VI SE obejmuje zasilacze o mocy: 650VA, 850VA i 1200VA
– 2 gniazda 230V PL, 2x RJ-11 (in / out)
– Wyświetlacz LCD
– Skrócony czas ładowania
– Zabezpieczenie przed przeładowaniem, rozładowaniem, zwarciem i przegrzaniem
– Mikroprocesorowe sterowanie gwarantujące wysoką niezawodność
– Wbudowany układ stabilizacji napięcia AVR
– Symulowana sinusoida
– Automatyczny restart po przywróceniu zasilania sieciowego
– Ładowanie w trybie wyłączonym
– Funkcja „zimnego startu”
– Port komunikacyjny USB
– Oprogramowanie do monitorowania pracy UPS – WinPower w języku polskim
– Ochrona przeciwprzepięciowa RJ-11
– Funkcja oszczędzania energii (możliwość wyłączenia w oprogramowaniu)
Power Walker

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.