Nowa linia komputerów dla graczy Lenovo™ Legion

Nowe notebooki Lenovo Legion Y720 i Y520 podnoszą poprzeczkę w grach na 5 sposobów

 

Firma Lenovo na targach Consumer Electronics Show 2017, prezentuje nową linię komputerów dla graczy Lenovo Legion.

Chcąc zapewnić graczom jak najbardziej wciągającą rozrywkę, firma Lenovo zgromadziła społeczność graczy i wsłuchiwała się w ich opinie, aby zorientować się, co cenią najbardziej. W tym roku, producent wprowadza specjalną markę komputerów dla graczy — Lenovo Legion, która zapewnia użytkownikom wydajne urządzenia, aktywną społeczność oraz to, co budzi ich największą pasję — najbardziej realistyczne wrażenia z gry. Podobnie jak rzymskie wojsko było potężną siłą, którą łączył wspólny cel, marka Lenovo Legion gromadzi wokół siebie społeczność graczy połączonych wspólną pasją.

Pierwsze modele komputerów Lenovo Legion stanowią ucieleśnienie nowoczesnego sprzętu do gier. Lenovo Legion Y720 i Y520 to dwa potężne notebooki do gier przeznaczone dla zwykłych graczy i dla entuzjastów. Produkty te powstały dzięki rozmowom z tysiącami graczy oraz zrozumieniu i przewidzeniu ich potrzeb. Lenovo Legion to wyraz dążenia do zapewniania użytkownikom w pełni wciągającej gry dzięki najnowocześniejszym technologiom.

Notebooki Lenovo Legion Y720 i Y520 podnoszą poprzeczkę w grze na podstawie opinii graczy pod pięcioma względami.

  1. Need for Speed

Nasz mózg ożywia zmysły. Podobnie karta graficzna i procesor w komputerze umożliwiają działanie funkcji oddziałujących na zmysły — np. ekranu czy klawiatury — w taki sposób, by zapewniały realistyczne wrażenia w grze. Gracze są zgodni co do tego, że szybka karta graficzna i procesor to najważniejsze elementy komputera do gier. Notebooki Lenovo Legion są wyposażone w najnowsze karty graficzne NVIDIA® oraz procesory Intel® Core™ i7 7. generacji zapewniające szybkość niezbędną do zwycięstwa. Większa ilość pamięci RAM poprawia płynność gry, a rozbudowa pamięci RAM to drugie w kolejności usprawnienie najbardziej pożądane przez graczy. 16 GB pamięci DDR4 w obu laptopach umożliwia uruchamianie i transmisję strumieniową ulubionej gry, odpowiadanie na pytania na czacie i jednoczesne odtwarzanie muzyki bez żadnych zacięć. Mało tego, notebook Lenovo Legion Y720 ma najszybsze złącze dostępne we współczesnych komputerach PC — Thunderbolt™ 3, które zapewnia łatwe podłączanie urządzeń i grę z błyskawiczną szybkością.

  1. Rzeczywistość wirtualna na serio

Granice między rzeczywistością a wrażeniami wirtualnymi zacierają się. Wyraźnie jednak widać, że powstająca na ich przecięciu rzeczywistość wirtualna (VR) staje się nową rzeczywistością cyfrową. Wielu znawców branży uważa, że VR będzie najważniejszym trendem w świecie gier w 2017 roku. Notebook Lenovo Legion Y720 jest z założenia gotowy do obsługi VR dzięki karcie graficznej do poziomu NVIDIA GeForce® GTX 1060 i zapewnia wciągającą rozrywkę. Wystarczy podłączyć gogle VR do gniazda HDMI.

  1. Przyjazny dla oczu

 Wygrana wymaga dostrzegania najdrobniejszych detali. Pikselacja, opóźnienia w wyświetlaniu obrazu czy pomijanie klatek mogą zadecydować o tym, że to przeciwnik zobaczy nas pierwszy. Ponieważ gracze potrzebują wysokiej rozdzielczości ekranu, podnieśliśmy poprzeczkę, wyposażając notebook Lenovo Legion Y720 w ekran antyodblaskowy IPS o rozdzielczości UHD (3840 x 2160). Jakość obrazu na ekranie zależy także od procesora graficznego. Gracze o tym wiedzą i dobra karta graficzna należy do trzech najważniejszych dla nich elementów sprzętowych. Notebooki Lenovo Legion służą do grania w wysokiej rozdzielczości z komfortową dla oczu liczbą klatek na sekundę, a umożliwiają to najnowsze karty graficzne. Aby dodatkowo zwiększyć realizm i zobaczyć jeszcze więcej, można podłączyć notebook do jednego z 27-calowych monitorów Y27g z zakrzywionym ekranem oferowanych przez Lenovo.

  1. W otoczeniu dźwięków

Na realizm gry najdobitniej wpływa otoczenie dźwiękowe. Niemal połowa (44%) graczy PC kupiła w ubiegłym roku nowe akcesoria audio, aby poprawić wrażenia dźwiękowe z gier. Lenovo Legion Y720 to pierwszy na świecie komputer PC z systemem Windows® wyposażony w technologię Dolby Atmos®. Dolby Atmos sprawia, że gracz czuje się, jakby przebywał w centrum świata gry, a dźwięk przepływa ponad nim oraz dookoła niego z zadziwiającą precyzją i realizmem. Podczas korzystania z gier z technologią Dolby Atmos oraz słuchawek słychać, gdzie w trójwymiarowej przestrzeni znajdują się członkowie naszego oddziału oraz przeciwnicy. W ten sposób gra nabiera większej głębi i szczegółowości. Świat gry ożywa dzięki realistycznym, odczuwalnym dźwiękom — od ryku silników statku kosmicznego ponad głową po chrzęst podłoża pod butami. Dzięki dźwiękom docierającym pod każdym kątem użytkownicy notebooka Lenovo Legion Y720 zyskują przewagę w grach.

  1. Gra z wyczuciem

Czy wiecie, że większość graczy to nocne marki? Z badań przeprowadzonych wśród użytkowników wynika, że gra się najczęściej od 18:00 do północy. Dlatego właśnie w notebooku Lenovo Legion Y720 dodano opcjonalną klawiaturę RGB, a w Lenovo Legion Y520 — czerwoną, dzięki czemu w nocy gra się bardzo łatwo, bez poszukiwania klawiszy po omacku.

Notebook Lenovo Legion Y720 ma ponadto opcjonalny, zintegrowany odbiornik bezprzewodowy Xbox One™, który obsługuje maksymalnie cztery kontrolery podczas gry ze znajomymi.

Produkty z nowej linii Lenovo Legion powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie graczy, którzy oczekują wrażeń najwyższej klasy. Każdy produkt, funkcja i specyfikacja to efekt wiedzy pozyskanej od konsumentów. Marka Lenovo Legion wprowadza nowy standard wciągającej gry, a jej pierwszymi produktami są notebooki Lenovo Legion Y720 i Y520.

 

Lenovo Legion Y720 będzie dostępny w cenie od 1399,99 USD od kwietnia 2017 roku.

Lenovo Legion Y520 będzie dostępny w cenie od 899,99 USD od lutego 2017 roku.

 

lenovo-legion-y520

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.