Nowa aplikacja Diet & Training by Ann już dostępna!

Diet & Trening by Ann to pierwsza w Polsce aplikacja, oferująca dostęp do diety, treningu i motywacji. Wszystko to w telefonie, który i tak każdy z nas ma zawsze pod ręką. Na każdy dzień przewidziany jest określony schemat treningowy – dzięki temu, nie trzeba samodzielnie układać planu ćwiczeń, ani martwić się o optymalną liczbę powtórzeń. Aplikacja została stworzona z myślą o osobach, które chcą żyć aktywnie i zdrowo każdego dnia.

Nowa aplikacja Diet & Training by Ann daje możliwość otrzymania dostępu do ponad 300 dni treningowych, bez konieczności kupowania dziesiątek płyt DVD z ćwiczeniami. Co istotne, aby korzystać z aplikacji nie trzeba mieć ciągłego dostępu do internetu. Wystarczy pobrać na swój telefon wybrany trening będąc w domu, by móc włączyć go w dowolnej chwili w ciągu dnia, bez konieczności  obciążania pakietu transferu danych.

Dzięki Diet & Trening by Ann, każdy otrzyma codzienne wsparcie Anny Lewandowskiej jako trenera osobistego oraz pełną opiekę dietetyczną ekspertów Diet by Ann. Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Treningi i dieta są rozpisywane indywidualnie na każdy dzień w miesiąca. Użytkownik zyskuje również możliwość dopasowania poziomu treningu oraz jego intensywności do własnych preferencji.

Od 2 marca dostępnych jest 5 programów treningowych, a każdy z nich na 3 poziomach intensywności. Kolejne zostaną uruchomione już po 15 marca.

Aplikacja jest dostępna na telefony komórkowe z systemem Android i IOS.

Diet & Training by Ann

 

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.