Niezwykły monitor mobilny GeChic On-Lap 1302.

Osoba, która raz zaznała przyjemności pracy z dwoma monitorami rzadko kiedy decyduje się powrócić do wersji standardowej. W przypadku komputera stacjonarnego nie ma w tym nic niezwykłego. Wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, iż nastały czasy mobilności i wiele użytkowników, kiedy tylko ma taką możliwość i chęć zamienia pracę z komputerem PC na laptopa. I tu sprawa zazwyczaj się komplikuje. Ciężko być użytkownikiem mobilnym jednocześnie targając ze sobą dodatkowy monitor. MADtech.pl prezentuje Ci rozwiązanie tego problemu w postaci niezwykłego monitora On-Lap 1302 od firmy GeChic.

On-Lap 1302 waży zaledwie 654 g i jest ultra-cienkim monitorem przenośnym stworzonym wręcz do pracy z urządzeniami mobilnymi. Głównie założeniem producenta była współpraca z laptopem, jednak On-Lap świetnie sprawdzi się także w połączeniu ze smartfonem, aparatem fotograficznym, konsolą, iPhonem czy iPadem. Przekątna monitora wynosi 13,3”, a jego smukła konstrukcja zmieści się w jednej torbie z notebookiem. Co najważniejsze monitor zasilany jest jedynie z portu USB, nie ma więc potrzeby, aby podłączać go do zewnętrznego zasilacza. Jest zarazem oszczędny, jak i wydajny.

On-Lap 1302 może pracować w pozycji zarówno horyzontalnej, jak i wertykalnej. Za pomocą specjalnego uchwytu połączysz go do ekranu laptopa w mgnieniu oka i wreszcie nie pozostaniesz w tyle. Teraz możliwości Twojego laptopa znacznie wzrosną, a pracować możesz wygodnie wszędzie, gdzie się tylko znajdziesz.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.