Nie daj się złapać – ćwicz z Sony Smartband

Jesteś miłośnikiem filmów grozy i horrorów? Jeżeli tak, to z całą pewnością doskonale wiesz, że zaczął się właśnie nowy sezon „The Walking Dead”. Przed przerażającymi zombie może uchronić cię… kondycja! Ćwicz z Sony Smartband i nie obawiaj się nadchodzącego Halloween.

Co by było, gdy Rick Grimes czy Daryl Dixon nie potrafili szybko biegać? W postapokaliptycznym świecie, który został opanowany przez zombie trzeba być czujnym. Jeżeli w nadchodzące Halloween będziesz brać udział w ciekawych i przerażających konkursach, to Twoja kondycja z całą pewnością jest istotna. Jeżeli lubisz biegać, firma Sony przygotowała coś, bez czego nie powinieneś wychodzić na trening. Sony Smartband, bo o tym urządzeniu mowa, to inteligentna opaska, dzięki której możesz na bieżąco kontrolować swoje wyniki. Dlaczego warto zainteresować się tym produktem i zdecydowanie zaopatrzyć się w niego lub też pokusić się o jego zdobycie w ciekawym konkursie?

Nowoczesny trening

Czy trening może być nie tylko efektywny, ale również przyjemny? Oczywiście! Ale wówczas na ręku powinieneś mieć nowoczesne urządzenie Sony Smartband. Jego podstawową funkcją jest oczywiście liczenie kroków. Ale to więcej niż zwykły gadżet. Jeżeli zsynchronizujesz opaskę ze swoim smarfonem, możesz uzyskać szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że urządzenie śmiało można nazwać inteligentnym. O czym może Cię poinformować opaska? Delikatnym wibracjami sygnalizuje ona nadejście wiadomości czy powiadomień lub połączenia.

Firma Sony zadbała również o wygląd urządzenia. Użytkownik otrzymuje silikonowy pasek z kieszonką na wyjmowany wkład. Już takie rozwiązanie sprawia, że opaskę zawsze można wymienić. Ponadto, sam wkład wyglądem przypomina małego pendrive’a. Ma to znaczenie z uwagi na fakt, że trening może odbywać się w niesprzyjających warunkach. Sama opaska jest przy tym z gumy, zaś zapięcie metalową spinką sprawia, że trudno ją zgubić.

Pobiegnij po nagrody

Jeżeli przygotowujesz się do kolejnego treningu, zaś Sony Smartband bardzo by się Tobie przydało, to mamy dobrą wiadomość! Portal Pyszne.pl zorganizował halloweenowy konkurs, w którym do zgarnięcia jest m.in. to inteligentne urządzenie. Co należy zrobić, aby kolejne treningi były jeszcze bardziej efektywne? Nastraszyć… pracowników portalu Pyszne.pl! Forma jest dowolna – możesz zrobić zdjęcie przerażającym dekoracjom, nagrać filmik podczas wykonywania mrocznego makijażu czy napisać mrożący krew w żyłach wiersz. Za pomocą facebookowej aplikacji Pyszne.pl możesz zgłosić się do konkursu. Do wygrania, poza wspomnianym Sony Smartband są również inne nagrody. Czeka także tablet Samsung Sony Galaxy Tab 3, voucher na pyszne.pl o wartości 150 zł i 5 voucherów każdy o wartości 50 zł na neo24.pl.

sony smartband
sony smartband

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.