MWC 2013: Nexus 7 zdobywcą nagrody Global Mobile Awards 2013

Podczas MWC 2013 tablet Nexus 7 otrzymał główną nagrodę Global Mobile Awards. Tegoroczna edycja konkursu była pierwszą, w której przyznano nagrody w tej kategorii produktów. Nagrody Global Mobile Awards przyznawane są co roku podczas Mobile World Congress, jednej z największych i najbardziej prestiżowych konferencji branży mobilnej na świecie.

Ogłaszając zwycięstwo 7-calowego tabletu opracowanego przez ASUS i Google, jeden z jurorów powiedział: „Nexus 7 to urządzenie, które uwiarygodniło kategorię 7-calowych tabletów w oczach konsumentów i dzięki doskonałemu połączeniu osiągów i mobilności wprowadziło ten typ urządzeń na rynek masowy. To świetny i wszechstronny produkt.”

Nexus 7 to 7-calowy tablet wyposażony w czterordzeniowy procesor NVIDIA® Tegra® 3 z zegarem 1.2GHz oraz system Android 4.2 – najnowszą wersję najpopularniejszej platformy mobilnej na świecie. Dzięki ekranowi HD o rozdzielczości 1280×800, technologii ASUS TruVivid i panelowi IPS, dającemu kąt widzenia 178 stopni tablet gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Szkło Corning® FIT oraz odpowiednio wyprofilowana, ergonomiczna obudowa zapewniają wysoką odporność urządzenia na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.