Kup Transformer Pad TF300TG/TF300TL i surfuj za darmo!

Każda osoba, która po 1 grudnia 2012 kupi tablet ASUS Transformer Pad TF300TG/TF300TL, otrzyma kartę SIM z 24 GB pakietem danych. Aby wziąć udział w promocji wystarczy zachować dowód zakupu oraz dokonać prostej i szybkiej rejestracji. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

ASUS Transformer Pad TF300 to wydajny tablet z procesorem NVIDIA® Tegra® 3 4-Plus-1™. Urządzenie pozwala na płynne odtwarzanie filmów 1080p HD, a 12-rdzeniowy GPU gwarantuje wysoką wydajność. Tablet dostępny jest w sprzedaży z opcjonalną stacją dokującą z pełną klawiaturą QWERTY, touchpadem, gniazdami USB i czytnikiem kart SD oraz dodatkową baterią, która znacznie przedłuża żywotność urządzenia. Na polskim rynku dostępne są wersje zarówno z modemem 3G (TF300TG), jak i LTE (TF300TL).

Promocja dotycząca tabletów ASUS trwa od 13 grudnia 2012 r. Może z niej skorzystać każda osoba, która kupiła model TF300TG lub TF300TL po 1 grudnia 2012 r. Aby otrzymać kartę SIM z 24 GB pakietem danych wystarczy zarejestrować się na stronie www.asus24.com podając numer seryjny urządzenia, skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz dane kontaktowe. Po rejestracji urządzenia, klient otrzyma kartę SIM Orange z 24-gigabajtowym pakietem danych do wykorzystania w ciągu 2 lat od daty aktywacji karty. Po wykorzystaniu pakietu danych z karty można nadal korzystać – wystarczy dowolne doładowanie.

Promocja trwa od 13 grudnia 2012 roku do wyczerpania zapasów tabletów.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.