Kontroler Omada Cloud OC200 od TP-Link – stworzony do centralnego zarządzania siecią

TP-Link wzbogaca serię urządzeń biznesowych z serii Omada, uzupełniając ją
o kontroler sprzętowy Omada Cloud OC200, który umożliwia zarządzanie siecią przez chmurę z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. To idealne rozwiązanie sieciowe dla małych i średnich firm.

Kontroler OC200 został stworzony do centralnego zarządzania urządzeniami z serii Omada. Funkcje takie jak monitorowanie statystyk ruchu w czasie rzeczywistym i ich analiza poprzez wbudowane narzędzia wizualizacji danych, uwierzytelnianie gości za pomocą strony powitalnej, aktualizacja i restart systemu oraz łatwe skalowanie sieci, wspomogą rozwój każdej firmy.

OC200 wystarczy podłączyć do istniejącej sieci LAN – nie jest wymagane posiadanie komputera lub serwera z oprogramowaniem zarządzającym – takie rozwiązanie znaczenie obniża koszty wdrożenia.

Kontrolerem OC200 można zarządzać zdalnie poprzez chmurę, zarówno za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android jak i przeglądarki WWW.

Urządzenie może być zasilane poprzez port Micro USB lub z wykorzystaniem standardu PoE 802.3af/at, co znacznie ułatwia instalację oraz obniża jej koszty. Drugi port USB przeznaczony jest do aktualizacji oprogramowania lub tworzenia kopii zapasowych konfiguracji sieci.

Producent zadbał o jakość i trwałość konstrukcji urządzenia oraz jego obudowy. Zaawansowany, wydajny chipset pozwala na użytkowanie OC200 nawet w firmach posiadających rozbudowane, wymagające sieci.

Specyfikacja techniczna urządzenia jest dostępna na stronie TP-Link.

Kontroler Omada Cloud jest dostępny w sprzedaży i objęty został 5-letnią gwarancją.

Kontroler Omada Cloud

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.