JUC910R SLOW JUICER – przestaw się na zdrowie!

Manta S.A.  polska firma i niezależny producent sprzętu RTV i AGD poszerza gamę oferowanych produktów, także poprzez rozwój kategorii AGD. W ofercie pojawił się właśnie nowy model wyciskarki wolnoobrotowej JUC910R SLOW JUICER.

100% natury

Urządzenie wydobywa z owoców i warzyw to, co w nich najcenniejsze. Delikatne wyciskanie sprawia, że otrzymujemy sok tłoczony na zimno, który nie tylko zachowuje pełnię wartości odżywczych, ale także ma doskonały smak i naturalny kolor. Przygotowywanie zdrowej bazy do odżywczych koktajli, drinków czy wieloskładnikowych soków łatwo zmieni preferencje użytkownika – z kupnych napojów, doprawianych białym cukrem, z chęcią przejdzie na zdrowe, domowe, szybko robione soki.
To, co przykuwa uwagę to elegancki, klasyczny design oraz konstrukcja urządzenia, które zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Producent potwierdza jakość swoich produktów obejmując urządzenie 5-letnią, bezpłatną gwarancją. W tym segmencie produktów jest to rozwiązanie unikatowe.

100% zadowolenia

Urządzenie zapewnia o 80% więcej soku niż tradycyjne wysokoobrotowe sokowirówki.
Niezwykle niska prędkość obrotowa podczas pracy urządzenia powoduje, że bardzo efektywnie wyciska sok z żywności. Pracuje bez zahamowań nawet przy wykorzystaniu bardzo twardych produktów, a pozostałości po owocach czy warzywach tzw. sucha pulpa są rzeczywiście bardzo suche i mogą stanowić wartościowy składnik zup, dań warzywnych czy deserów.
Niezależnie od rodzaju wyciskanych produktów, JUC910R SLOW JUICER pracuje bardzo cicho. Poziom wytwarzanego hałasu wynosi zaledwie 60dB przy 200 W mocy silnika, a sam silnik przeznaczony jest do 18-sto minutowej pracy. Dodatkowo, komfort i bezpieczeństwo użytkowania zapewnia funkcja „ochrony przed włączeniem”, która nie pozwoli na uruchomienie urządzenia bez prawidłowo zamontowanego pojemnika głównego (misy), pokrywy lub jakiegokolwiek innego elementu.

100% jakości

Pod względem konstrukcyjnym producent podkreśla rozdzielenie elementów składowych urządzenia – ślimaka i sita. Kwestia zapychania i czyszczenia przestaje być uciążliwa dla osoby obsługującej, natomiast wykorzystanie odpornego na odkształcenia ślimaka wpływa na wzrost trwałości i wydajności. Dodatkowo, ewentualne blokowanie składników eliminuje przycisk „bieg wsteczny”, który wykorzystywany jest także do wstępnego płukania urządzenia. Na wydajność pracy wpływa także szerokość tuby, przez którą wkłada się produkty. Możliwość dodawania sporych kawałków poszczególnych składników, skraca czas przygotowania soku. Wyciskarka dostarczana jest z dwoma 1-litrowymi pojemnikami (wszystkie elementy wykonane z materiałów BPA free), które umożliwią przygotowanie soku dla całej rodziny. Warto podkreślić, że dzięki zastosowaniu specjalnego korka umożliwiającego zatkanie misy z sokiem, napój może zostać dokładnie wymieszany przed wlaniem do pojemnika.
Dzięki kompaktowej budowie urządzenie zajmie mniej miejsca w kuchennej szafce lub na blacie. W zestawieniu z konkurencyjnymi produktami jest to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń w swoim segmencie.

Sugerowana cena detaliczna (brutto) JUC910R SLOW JUICER: 399 PLN

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: 220 ~ 240V, 50/60Hz

Prędkość obrotowa: ~45 obrotów/min.

Moc urządzenia: 200 W

Poziom hałasu: do 60 dB

Długość przewodu: 1m

Pojemność pojemnika na miąższ: 1l

Pojemnik na automatyczne oddzielenie miąższu: tak, 1l

Funkcja rewersu: Tak

Zabezpieczenie przed kapaniem: Tak

Sitko filtrujące ze stali nierdzewnej: Tak

W zestawie: szczoteczka od czyszczenia, popychacz

Manta_JUC910R

Andrzej

Administrator serwisu.

4 myśli na temat “JUC910R SLOW JUICER – przestaw się na zdrowie!

 • 10 sierpnia 2017 o 11:55
  Permalink

  Wow, manta co chwile ma jakies nowinki w swojej ofercie. Wyciskarki jeszcze nie widziałam 🙂 fajna opcja dla fanów swiezych sokow 🙂

  Odpowiedz
  • 25 sierpnia 2017 o 11:31
   Permalink

   Jakoś do mnie nie przemawia jakość. Wolę jednak postawić na takie marki jak chociazby Hurom, która się w tym specjalizuje

   Odpowiedz
 • 16 sierpnia 2017 o 11:02
  Permalink

  no no niezły sprzęcik, cena też spoko 😉 wolę kupić mantę niż przepłacać, wybierając inne marki

  Odpowiedz
 • 21 sierpnia 2017 o 15:35
  Permalink

  I dobrze, że cena taka rozsądna. Już jakiś czas rozglądam się za wyciskarką, a tutaj jednak trochę zaoszczędze na zakupie 😛

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.