Java vs Kotlin! A Ty, co wybierasz? – wydarzenie z serii Fire Talk

Jako partner medialny mamy przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z serii Fire Talk.

Pragniesz poznać najnowsze trendy w Javie albo zastanawiasz się co posiada Kotlin czego nie ma Java? A może chcesz dowiedzieć się w jaki sposób użyć Kotlina do rozwiązywania codziennych problemów programistycznych? Przyjdź i poznaj odpowiedzi na swoje pytania podczas najbliższego wydarzenia technologicznego organizowanego przez firmę Sharpeo.

 

Kolejna, 15 edycja wydarzenia z serii Fire Talk już niedługo. Tematem najbliższego spotkania będzie Java vs Kotlin. Miłośnicy technologii i programowania spotkają się  we wtorek 23 października o godz. 18:30 na Barce przy ul. Podgórskiej 16, w Krakowie.

Wystąpi między innymi:

  • Artur Czopek – autor bloga SimpleCoding.pl. Pracuje jako Full-stack Java Developer w firmie Metrosoft. Nadal rozwija swoje umiejętności jako programista poprzez naukę nowych technologii oraz jako speaker poprzez dzielenie się swoją wiedzą z innymi programistami. W wolnym czasie Artur tworzy tutoriale o Kotlinie oraz uwielbia sport, przede wszystkim bieganie i piłkę nożną.

Podczas wydarzenia przedstawi temat „Praktyczny Kotlin – zapomnijmy na chwilę o Javie”. Poznacie podstawy Kotlina, główne koncepty oraz dowiecie się jak używać tego języka do rozwiązywania codziennych problemów programistycznych. Na koniec zobaczycie w jaki sposób stworzyć praktyczną aplikację opartą o Kotlina i Spring Boota.

Eksperci przedstawią swoje 40’ prezentacje, a wydarzenie zakończy się sesją networkingową podczas której będziecie mieli okazję lepiej poznać speakerów oraz dopytać o interesujące kwestie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować za pomocą formularza na stronie:  sharpeo.com/firetalk-register.

Dołączając do wydarzenia na portalu Facebook będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacjami: https://www.facebook.com/events/1898392677122568. Już niedługo rusza konkurs, także śledźcie uważnie!

Poza tym pierwsze 20 osób, które pojawi się podczas eventu otrzyma voucher do wykorzystania na wybrany napój w barze Barki Kraków.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.