Zamieszczony: pt, 16 Lut, 2018

IRIScan Express 4: szybkie skanowanie po wciśnięciu jednego przycisku

Kompaktowe skanery wprowadzają rewolucję nie tylko jeśli chodzi o rozmiar urządzeń, ale również łatwość w zarządzaniu nimi. Zdaniem producenta IRIScan Express 4 ma być idealnym połączeniem obu tych cech.

Jedną z kluczowych cech urządzenia IRIS jest prosta obsługa. Do korzystania ze skanera nie jest potrzebne żadne skomplikowane oprogramowanie – wystarczy wcisnąć jeden przycisk, by IRIScan Express 4 zeskanował dokumenty, listy, rachunki, recepty, zdjęcia i wiele innych. Oczywiście użytkownik może wcześniej skonfigurować opcję szybkiego skanowania, ustalając m.in. w jakim formacie zapisze się plik.

Kompaktowe rozmiary – ułatwiające podróż ze skanerem i możliwość korzystania z niego w każdej chwili – nie powinny wpływać na samą jakość skanowanych dokumentów. IRIScan Express 4 skanuje do ośmiu stron na minutę, a samo urządzenie wyposażono w skaner optyczny o czułości do 600 DPI, lub 1200 przy zastosowaniu interpolacji.

Co ciekawe, producent gwarantuje, że jego urządzenie rozpozna nawet najbardziej nieczytelne pismo i przerobi odręczne notatki w edytowalny dokument. Dane można zapisywać jako plik: Word, Excel czy PDF. Następnie użytkownik ma możliwość przesłania zeskanowanych dokumentów do chmury, skąd będzie miał do nich dostęp w każdej chwili.

Skaner IRIScan Express 4 kosztuje około 450 zł.

Zobacz wideo jak działa skaner Iris.

 

Dane techniczne:

  • Rozdzielczość: 300/600 DPI (optyczna rozdzielczość)/ 1200 DPI (interpolowana)
  • Format plików: JPEG i PDF
  • Rozmiar skanera: 3,4 x 29 x 5,1 cm
  • Szybkość skanowania: osiem stron na minutę przy 300 DPI w kolorze lub czerni i bieli

 

 IRIScan Express 4

Dodaj komentarz

XHTML: Możesz używać tych tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>