Zamieszczony: pon, 25 Wrz, 2017

iiyama B2875UHSU-B1 – monitor 4K dla wymagających profesjonalistów

Powierzchnia robocza do zadań specjalnych

Nowa propozycja od iiyama to 28-calowy panel wyświetlający obraz w rozdzielczości 4K, dzięki czemu na ekranie mieści się 4-krotnie więcej treści niż w przypadku urządzeń o matrycach Full HD. Dodatkowo B2875UHSU-B1 wspiera technologię PIP (Picture in Picture) i pozwala jednocześnie wyświetlać obraz z dwóch, różnych źródeł sygnału. Duży obszar roboczy w połączeniu z wysoką rozdzielczością ułatwia pracę z wieloma aplikacjami i pozwala nimi wygodnie zarządzać. To kombinacja stworzona z myślą o architektach, grafikach DTP czy projektantach CAD.

Profesjonaliści docenią też matowe wykończenie matrycy, kontrast na poziomie 1000:1, wysoką jasność równą 300 cd/m2 i superszybki czas reakcji wynoszący 1 ms. Nowoczesne technologie zadbają o zdrowie i komfort ich oczu. Funkcja redukcji niebieskiego, najbardziej męczącego światła ogranicza jego emisję, a o wyraźny obraz w każdych warunkach oświetleniowych dba funkcja ACR automatycznie dostosowującą kontrast i jasność ekranu do zewnętrznych warunków oświetleniowych.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Monitor wyposażono w stopę pozwalającą na dostosowanie wysokości ekranu do osobistych preferencji, a tym samym umożliwiające zachowanie wygodnej, ergonomicznej postawy ciała. Koniec z bólem kręgosłupa! Cieszy również duża ilość portów, od analogowego VGA, po cyfrowe: DVI, HDMI i DisplayPort oraz wbudowane głośniki i wyjście słuchawkowe mini Jack 3,5 mm. Monitor ma też trzy gniazda USB, dwa w standardzie 2.0 i pojedyncze 3.0.

Podsumowując, iiyama B2875UHSU-B1 to sprzęt dedykowany specjalistom, którzy dokładnie wiedzą czego chcą i szukają uszytego na miarę monitora, którego specyfikacja pozwoli na komfortową prace przez kilka dobrych kolejnych lat. Sugerowana cena tego modelu to 1 799 złotych.

ProLite B2875UHSU

Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. GTAmaster napisał(a):

    Zapowiada się całkiem nieźle. Ale na oficjalnym sklepie iiyamy cena jest nawet niższa niż ta sugerowana (https://iiyama-sklep.pl/421-monitory-dla-projektantow-monitor-iiyama-prolite-b2875uhsu-b1-28-4k-uhd-pip-bluelightreducer-gwarancja-zero-pixeli-.html).

Dodaj komentarz

XHTML: Możesz używać tych tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>