Hall of Games we Wrocławiu

Przez najbliższy weekend Wrocław zostanie zdominowany przez tematykę gier -  rozpoczynają się targi Hall of Games, na które serdecznie zapraszamy!
Jakie atrakcje przygotował Techland dla zwiedzających? Oto część z nich:
- strefa Dying Light z grywalnymi stanowiskami, dzięki którym zwiedzający będą mogli własnoręcznie sprawdzić nasz największy, nadchodzący hit – Dying Light
- PREMIERA ŚWIATOWA: po raz pierwszy na świecie, nasz kolejny hit – Hellraid – zostanie oddany do grania przez zwiedzających. Demo Hellraid do tej pory nie było jeszcze nigdzie dostępne - teraz można je samodzielnie sprawdzić!
- Be the Zombie – czyli miejsce wybuchu epidemii zombie. Profesjonalne charakteryzatorki przerobią każdego chętnego na przeciwnika z Dying Light!
- "HEL yeah!" - stanowisko z balonami Dying Light napełnionymi helem! Szykują się tu dodatkowe niespodzianki!
- Fotobudka Dying LIght – która w mgnieniu oka uwieczni chwile spędzone na Hall of Games.
Dla wszystkich zainteresowanych, przygotowany także zakątek HR, w którym można porozmawiać na temat pracy w Techlandzie, a ponadto, na scenie głównej odbędą się prezentacje naszych najnowszych tytułów prowadzone przez Development Team oraz cały szereg warsztatów, konferencji i paneli.
A także cała masa konkursów i animacji z nagrodami do zdobycia!
To jednak nie wszystko. Na targach zostanie zaprezentowany oficjalny samochód Dying Light, a także pojawi się pewna niespodzianka - gość specjalny, który pojawi się i na scenie, i na naszym stanowisku, i zapewne nawiedzi niejeden panel i warsztat.
Hall of Games – 14-16.11.2014r, Wrocław, Hala Stulecia.
hall of games

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.