Genesis H55 – to co niezbędne dla gracza

Natec Genesis, producent akcesoriów gamingowych poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży zestawu słuchawkowego dedykowanego graczom. Nowy model H55 oferuje to co niezbędne: wygodne, regulowane nauszniki, elastyczny mikrofon oraz doskonałej jakości dźwięk.

Headset H55 to zestaw słuchawkowy skierowany do graczy, który zapewnia doskonały dźwięk, a także przykuwa uwagę ciekawym wzornictwem i dobrej jakości wykonaniem. Miękkie poduszki słuchawek stanowią dobrą izolację przed dźwiękami z zewnątrz, a przy tym są bardzo wygodne dla uszu nawet podczas długich godzin gry czy oglądania filmów.

Praktyczny, regulowany pałąk umożliwia dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, dzięki czemu gracz może cieszyć się niespotykaną wygodą podczas użytkowania. Dodatkowo gracz ma do dyspozycji mikrofon (na obrotowym wysięgniku) zaopatrzony w funkcję redukcji szumów, przydatny do komunikacji podczas gry online, a także rozmów ze znajomymi przez skype.

Odporny na uszkodzenia tekstylny przewód o długości 4 m pozwala na niczym nie skrępowane ruchy. Kontroler dźwięków umieszczony na kablu jest zawszę pod ręką i eliminuje konieczność podchodzenia do komputera. Jest to szczególnie przydatne podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów z dala od źródła emisji sygnału audio.
Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cenę detaliczną ustalono na 69 zł

Cechy produktu:

– Wysokiej jakości 40 mm przetworniki
– Nauszniki oraz pałąk pokryte skórą
– Pozłacane wtyki mini-jack
– Długi, odporny na uszkodzenia tekstylny przewód
– Mikrofon na obrotowym wysięgniku
– Regulacja głośności na przewodzie
– Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 – 20 000 Hz
– Długość przewodu: 4 m

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.