Eset Security Pack – oszczędzaj na oprogramowaniu antywirusowym!

Potrzebujesz zabezpieczyć kilka komputerów w małej firmie? Sprawdź jak zaoszczędzić!

 

Eset jest liderem na rynku płatnych programów antywirusowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza wysokiej skuteczności, częstym aktualizacjom, prostej obsłudze oraz wsparciu technicznemu dystrybutora. Wysoką skuteczność technologii antywirusowej Eset potwierdzają liczne nagrody specjalistycznych, niezależnych organizacji specjalizujących się w cyberbezpieczeństwie. Wprowadzane, w kolejnych wersjach, dodatkowe funkcje ochronne są odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się cyfrowy świat.

Producent, oprócz funkcjonalności, skuteczności i wsparcia, zachęca klientów ciekawymi ofertami branżowymi i ofertami specjalnymi. Eset Security Pack to ciekawa i wyjątkowo korzystną cenowo oferta, skierowana do rynku określanego kiedyś skrótem SOHO – “small office home office” – czyli małe biura i biura domowe. Innymi słowy, są to klienci domowi i mniejsze firmy.

Eset Security Pack : Łatwe zarządzanie i realne oszczędności!

Klienci wybierając Eset Security Pack mogą, w ramach jednego klucza aktywacyjnego, zainstalować programy Eset aż na 3 urządzeniach stacjonarnych (np. komputerach klasy PC, laptopach, netbookach) oraz 3 urządzeniach mobilnych, wyposażonych w system Android. De facto, mamy ochronę 6 urządzeń, w ramach jednego produktu.

Co niezwykle ważne, w pakiecie Security Pack, możemy używać nie tylko podstawowej wersji Eset NOD32 ale również i bardziej rozbudowanych, takich jak Internet Security, który ochroni nas przed znacznie szerszym spektrum niebezpieczeństw, podczas korzystania z zasobów internetu.

Posiadacze komputerów i laptopów z logo Apple mogą cieszyć się wersją antywirusa przygotowaną specjalnie dla systemu Mac OS, nazwanego Eset Cyber Security.

W wersjach mobilnych mamy do wyboru sprawdzonego w bojach Security Mobile for Android oraz, niezwykle przydatną w dzisiejszych czasach, aplikację do ochrony rodzicielskiej.

Poza względami praktycznymi (łatwiej zarządzać licencjami mając jeden klucz) możemy liczyć na spore oszczędności finansowe.

Decydując się na jedną licencję Eset Security Pack 3+3 oszczędzamy prawie 200 zł w stosunku do sytuacji, w której kupilibyśmy 3 licencje pojedyncze Nod32 oraz 3 licencje  Mobile Security.

W ramach pakietu możemy instalować dowolne domowe oprogramowanie antywirusowe Eset na stacje robocze, a nawet zmieniać produkty w czasie trwania licencji.

eset-security-pack

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.