Easy Home Power Combo: power bank i ładowarka w jednym.

BestBuy, hiszpański producent elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży power bank i uniwersalną ładowarkę w jednym. Easy Home Power Combo  to najlepszy sposób na to, aby nigdy nie zabrakło Ci baterii w smartfonie, tablecie czy odtwarzaczu  mp3.

Easy Home Power Combo  to idealne rozwiązanie do ładowania odtwarzaczy mp3, telefonów,          smartfonów czy tabletów gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko tego potrzebujesz. Przenośna bateria sprawdzi się podczas podróży nawet do najdzikszego zakątka na świecie gdzie nie ma elektryczności.

Kiedy zaś użytkownik będzie miał dostęp do gniazdka elektrycznego, wystarczy rozwinąć wbudowaną wtyczkę i podłączyć do standardowego źródła energii. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie posłuży nam jako tradycyjna ładowarka wszelkich urządzeń zasilanych napięciem 5V takich jak: smartfon, odtwarzacz mp3, tablet itp.

Dzięki podwójnemu wyjściu USB można ładować do dwóch urządzeń jednocześnie. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Aby naładować urządzenia zewnętrzne wystarczy podłączyć je do Easy Home Power Combo i nacisnąć przycisk znajdujący się z przodu. O stanie naładowania informuje wbudowana dioda LED.

Wraz z zestawem użytkownik otrzymuje 5 wtyczek, dzięki nim Power Combo jest kompatybilne z urządzeniami zasilanymi portem Mini USB oraz Micro USB. W zestawie znajdziemy również złącza zaprojektowane dla urządzeń Nokia, Sony-Ericsson oraz iPhone.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 74 zł.

Specyfikacja:

– Pojemność 1700 mAh
– Napięcie wejściowe: 100-240 V
– Prąd wejściowy: 500 mA
– Napięcie wyjściowe: 2x 5.0V
– Prąd wyjściowy: 1000 mA
– Czas ładowania: 4-5 h
– Żywotności baterii: 1000 cykli
– Wymiary: 94 x 60 x 24 mm
– Waga: 131 gramy

Easy Home Power ComboEasy Home Power Combo

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.