Długo oczekiwana Asus Xonar DGX 5.1 wreszcie dostępna w Polsce!

Karta dźwiękowa Asus Xonar DGX 5.1 to ulepszona wersja PCI Express znanej karty Xonar DG 5.1. DGX jest połączeniem Dolby Headphone 5.1 HD z dźwiękiem przestrzennym oraz wbudowanym wzmacniaczem Asus GX 2,5 Gaming Audio Engine. Stanowi zupełnie nową jakość dźwięku, w wyniku której jego reprodukcja jest znacznie bardziej szczegółowa i czysta.  MADtech.pl szczególnie poleca tę pozycję dla profesjonalnych Graczy (przede wszystkim gry FPS), dla których dźwięk jest jednocześnie bronią, dzięki której mogą osiągać cele.

Xonar DGX przedstawia nam kilka różnych scenariuszy, w których może być wykorzystana. Dostosujesz ją do swoich indywidualnych potrzeb, ponieważ masz możliwość ustawienia trzech trybów pracy: tryb dla połączeń słuchawkowych [Voice] (na przykład w rozmowach głosowych VoIP), tryb Pro-Gaming oraz tryb Exciter, pozwalający na osiąganie wyższego zakresu dynamiki dźwięku. W ostatniej pozycji spotkasz się z intensywnymi basami oraz pełnym i czystym odwzorowaniem pola akustycznego.

Asus umożliwia swoim entuzjastom nie tylko oglądanie filmów i granie w gry 3D, ale teraz dzięki karcie Xonar DGX będziesz mógł słyszeć w tak rozbudowanym zakresie. Nowy Xonar oferuje około 128 efektów dźwiękowych, które odtwarzane są w technologii 3D. Ponadto wbudowany, wcześniej wspomniany wzmacniacz Asus 2,5 GX jest w pełni kompatybilny z najnowszą wersją EAX.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 249,00 zł.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.