D-Link opracował pierwszy na świecie router brzegowy certyfikowany przez Thread

Model DSH-G300-TBR oparty na Wireless Gecko SoC firmy Silicon Labs to pierwszy router brzegowy zbudowany zgodnie z wytycznymi Thread

 

D-Link, i Silicon Labs poinformowały, że router brzegowy D-Linka DSH-G300-TBR pomyślnie przeszedł testy zgodności ze specyfikacją i interoperacyjnością ekosystemu Thread. Dzięki temu jest to pierwsza certyfikowana centralka zaprojektowana zgodnie z założeniami Thread. Użyta w DSH-G300-TBR technologia mesh Thread zapewnia bezpieczeństwo i stabilność połączeń z Internetem oraz urządzeniami tworzącymi system inteligentnego domu w ramach samonaprawiającej się sieci mesh, oferując niezawodne połączenia przy mniejszym poborze mocy.

 

O routerze DSH-G300-TBR

Router brzegowy Thread od D-Linka wspiera Thread, Zigbee, Bluetooth 5, sieć mesh Bluetooth oraz inne protokoły. DSH-G300-TBR ułatwia tworzenie mostów IP między sieciami mesh i Internetem zapewniając bezpieczeństwo w warstwie sieciowej i aplikacji.

– Opracowanie routera dowodzi, że D-Link i Silicon Labs są pionierami w niszy rozwiązań inteligentnego domu – powiedział Kevin Wen, President D-Link Europe. – Planujemy kontynuację prac nad obiecującą technologią mesh, a w przyszłości udostępnienie dalszych certyfikowanych produktów przyspieszających integrację urządzeń IoT oraz automatyzację rozwiązań inteligentnego domu.

– Z dużym zadowoleniem przyjęliśmy opracowanie pierwszego na świecie routera brzegowego D-Linka zgodnego z certyfikatami Threat, co jest kamieniem milowym dla urządzeń IoT – powiedział Daniel Cooley, Senior Vice President and Chief Strategy Officer w Silicon Labs. – D-Link ma duże doświadczenie w opracowywaniu produktów zapewniających bezpieczne połączenia, także cieszymy się, że nasza wiodąca w branży technologia Wireless Gecko umożliwi dostępność rozwiązań D-Linka na wielu rynkach i w wielu zastosowaniach.

Router DSH-G300-TBR zostanie zaprezentowany w dniach 16-18 października 2018r. w Monachium na zbliżającym się spotkaniu członków Thread Group. Więcej informacji znajduje się pod adresem https://www.threadgroup.org

router DSH-G300-TBR

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.