City Rider Storm – hulajnoga XXI w. od Goclever

W ostatnich kilku latach klasyczne hulajnogi szybko ewoluowały – z dziecięcych zabawek zmieniły się w pełnoprawny sprzęt do sprawnego poruszania się po mieście, który może być realną alternatywą nie tylko dla samochodów czy komunikacji miejskiej, ale również dla roweru czy motocykla. W ofercie firmy Goclever pojawił się właśnie nowy model hulajnogi, który doskonale wpisuje się w tę tendencję – wyposażony w duże, amortyzowane koła oraz hamulce tarczowe City Rider 9” Storm.

Nowoczesne hulajnogi mają kilka istotnych cech, które sprawiają, że wiele osób podróżujących po mieście do pracy lub szkoły wybiera właśnie ten sprzęt – są lekkie i niewielkie, a na dodatek składają się, co oznacza, że bez problemu można je zabrać do sklepu czy biura, bez konieczności szukania miejsca do ich przypięcia czy noszenia ze sobą łańcucha/u-locka. Jednocześnie, dzięki dużym kołom, skutecznym hamulcom i amortyzatorom zapewniają wysoki komfort jazdy (nawet, jeśli musimy podróżować po nieco nierównej nawierzchni – kostce, chodniku itp.).

Świetnym przykładem jest tu najnowszy produkt z tej kategorii w ofercie Goclever, czyli model City Rider 9” Storm. To duża, praktyczna i solidna hulajnoga miejska, na której wygodnie jeździć może zarówno młodzież, jak i dorośli. Wyposażono ją w duże koła (9”) z łożyskami świetnej jakości, efektywny hamulec tarczowy oraz zapewniające wysoki komfort amortyzatory (przednie i tylne). Pojazd waży zaledwie 6 kg i błyskawicznie można go złożyć do niewielkich rozmiarów, co bardzo przyda się podczas miejskich wycieczek.

Co istotne, bez problemu uniesie użytkownika ważącego do 100 kg i mierzącego nawet 195 cm (rekomendowany wzrost minimalny do komfortowej i bezpiecznej jazdy to 145 cm). Przydatnymi dodatkami są m.in. nóżka do parkowania, antypoślizgowy podest oraz podwójne zabezpieczenia, zapobiegające przypadkowemu złożeniu się urządzenia podczas jazdy. Hulajnoga dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej. Hulajnoga City Rider 9” Storm objęta jest wakacyjną promocją i dostępna w cenie 239 zł.

City-Rider-Storm-Goclever

 

 

 

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.