Bądź Agile! Programuj zwinnie

Jako patron medialny mamy przyjemność zaprosić na kolejny Fire Talk.

Czym jest programowanie zwinne? W jaki sposób korzystać z metod zwinnych? Jak zarządzać projektami informatycznymi? Tego wszystkiego dowiesz się podczas najbliższego wydarzenia organizowanego przez firmę technologiczną – Sharpeo.

Fire Talk to seria spotkań, które odbywają się od ponad roku. Najbliższa edycja będzie dotyczyła Agile in Practice. Event odbędzie się w czwartek 17 stycznia, o godz. 18:00, na terenie Kampusu AGH (w Krakowie). Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, obowiązuje jedynie rejestracja na wydarzenie:

Programowanie zwinne pozwala zaoszczędzić czas i efektywniej pracować. Warto przyjrzeć się tej metodzie i zastosować w codziennej pracy. Podczas spotkania Fire Talk dowiesz się między innymi:

  • jakie są różnice pomiędzy Project Managerem a Scrum Masterem?
  • jakie są sposoby zarządzania w projektach informatycznych?
  • dlaczego programiści powinni wiedzieć, czym jest programowanie zwinne?

Prelegentami będą:

  • Monika Braun – Agile Coach. Monika to zapalony coach, wyznawca agile, propagator rozwijania umiejętności miękkich oraz miłośnik pracy z ludźmi. Na co dzień pracuje w Allegro oraz prowadzi szkolenia i warsztaty.

Ponadto, Monika jest konsultantką i trenerką agile, antypurystką scrumową oraz pasjonatką wzajemnej motywacji. Uwielbia agile ponieważ zmienia sposób myślenia i motywuje do popatrzenia na wartość biznesową poprzez pryzmat ludzi, którzy tą wartość tworzą. Dzięki temu pozwala zespołowi tworzyć rzeczy wielkie i czerpać satysfakcję z realizacji celów.

Zawsze z pasją dzieli się doświadczeniami i wiedzą, wspierając zespoły w odkrywaniu swoich możliwości i szukaniu nowych efektywnych sposobów na wbudowanie dobrych praktyk w codzienne dostarczanie wartości biznesowych dla klientów.

Podczas wydarzenia przedstawi temat “Po co developerowi Scrum Master?”

Spotkania zrzeszają wszystkich zainteresowanych programowaniem i branżą IT.

Wydarzenie zakończy się networkingiem, podczas którego możesz dopytać mówców o interesujące Cię kwestie. 

Warto śledzić wydarzenie na facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się kolejne informacje https://www.facebook.com/events/311830322770916.

Partnerzy wydarzenia:

– Kraków Miastem Startupów,

– NZS AGH

– Koło Naukowe BiT

Patroni:

– Koło Naukowe Geosinformatica

– Gazeta-msp.pl

– Biznes2biznes.com

– Techpage.pl

– JavaDevMatt.pl

– Glos24.pl

Fire Talk

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.