ASUS zdobywa kolejne nagrody w kategoriach najlepsze produkty 2012 roku

Początek roku to czas rankingów, plebiscytów i podsumowań dotyczących najciekawszych produktów, jakie pojawiły się na rynku. W tegorocznych zestawieniach ASUS utrzymuje bardzo wysoką pozycję. W plebiscycie Benchmark.pl produkty ASUSa wygrały aż w 6 kategoriach. W konkursie purepc.pl ASUS zdobył 4 wyróżnienia. Stuff, T3 oraz portal android.com.pl uznały tablet Nexus 7 za najlepszy tablet 2012 roku.

Produkt Roku 2012 – wybór czytelników Benchmark.pl

W plebiscycie portalu Benchmark.pl oddano głos czytelnikom. Spośród ponad 300 produktów w 38 kategoriach, ASUS zwyciężył w sześciu. Model UX32 został wybrany najlepszym ultrabookiem, ASUS N76 wygrał w kategorii laptopów, ASUS Taichi w kategorii ultrabooki covertible, a Nexusa 7 uznano za najlepszy tablet. Czytelnicy docenili również komponenty – płytę główną ASUS Maximus V Formula oraz kartę graficzną ASUS GeForce GTX 680 DCU II TOP (zwycięzcy w kategoriach płyty główne i Katy graficzne-konstrukcja). Pełne zestawienie zwycięzców dostępne jest pod adresem: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/produkt-roku-2012-wg-czytelnikow.html

Produkt Roku 2012 PurePC

W plebiscycie na Produkt Roku 2012 PurePC.pl nominowanych było 130 produktów w 13 kategoriach. W tym roku po raz pierwszy redakcja oddała głosowanie w ręce czytelników (oddano łącznie 150 tysięcy głosów). ASUS zdobył pierwsze miejsce w trzech kategoriach, oraz jedno trzecie miejsce – zgarniając tym samym najwięcej wyróżnień spośród wszystkich producentów. Na najwyższym stopniu podium znalazły się płyta główna ASUS Maximus V Formula z serii Republic of Gamers, z tej samej rodziny – karta graficzna ASUS Radeon HD 7970 GHz Edition Matrix Platinum, oraz tablet Nexus 7. Trzecie miejsce w kategorii notebooków zajął  ASUS Zenbook UX31. Szczegółowe informacje oraz wyniki plebiscytu znaleźć można na stronie: http://www.purepc.pl/inne/plebiscyt_na_produkt_roku_2012_wyniki_glosowania_czytelnikow