Aplikacja do zarządzania kontaktami Covve już w Polsce

Covve zmienia standardową książkę adresową w narzędzie pracy dla nowoczesnych profesjonalistów. Ten wsparty przez system sztucznej inteligencji asystent rewolucjonizuje relacje biznesowe, pomagając pozostać na bieżąco i wykorzystać sieć kontaktów do odkrywania nowych możliwości. Polską wersję aplikacji można już pobrać na telefony z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Covve to aplikacja stworzona z myślą o nowoczesnych profesjonalistach. Przedsiębiorcy, szefowie firm, specjaliści ds. sprzedaży, marketingu i PR, handlowcy – możliwości Covve doceni każdy, kto swoją aktywność zawodową opiera na kontaktach z ludźmi.

Aplikacja pełni funkcję personalnego asystenta, zaawansowanej książki kontaktów oraz systemu do zarządzania kontaktami i leadami biznesowymi. Dzięki zaawansowanym systemom bazującym na sztucznej inteligencji, Covve w czasie rzeczywistym aktualizuje kontakty i uzupełnia je o nowe informacje, takie jak miejsce zamieszkania, firma, branża, w której pracuje dana osoba itp. Aplikacja przeszukuje ponadto serwisy branżowe w poszukiwaniu wiadomości, które mogą być istotne z perspektywy danego kontaktu, ułatwiając tym samym rozpoczęcie rozmowy z potencjalnym klientem lub partnerem biznesowym. Jak przystało na osobistego asystenta, Covve przypomni także o tym, z kim należy się skontaktować, po rozmowie lub spotkaniu ułatwi zrobienie notatki i przesłanie wizytówki.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani wejściem na polski rynek. Wszystkie nasze wysiłki wkładamy w tworzenie najlepszej aplikacji do wygodnego i prostego zarządzania kontaktami, co zostało już zresztą docenione na świecie. Polska stanowi dla nas rynek o ogromnym potencjale rozwoju, dlatego też podjedliśmy decyzję o przygotowaniu aplikacji w języku polskim. To pierwszy taki przypadek! Nie możemy doczekać się „bycia asystentem” każdego biznesmena, każdego profesjonalisty, każdej osoby aktywnej zawodowo w Polsce – mówi Yiannis Gavrielides, dyrektor generalny i współzałożyciel startupu Covve.

Covve – uporządkuj swoje kontakty
Wizytówki w szufladzie biurka, SMSy, książka adresowa w telefonie… ciężko zapanować nad siecią kontaktów, gdy dane kontaktowe są rozproszone w różnych miejscach. Covve synchronizuje dane z książki adresowej i automatycznie skanuje sieć w poszukiwaniu nowych informacji na temat twoich kontaktów: miejsca pracy, branży, stanowiska i profili społecznościowych. Stale monitoruje zmiany, aby zachować aktualność szczegółów dot. twoich kontaktów nawet gdy zmienią pracę. Z Covve z łatwością zeskanujesz wizytówki – informacje kontaktowe zostaną automatycznie dodane do twojej listy kontaktów. Kontakty zebrane w Covve można bez problemu grupować, oznaczać, kategoryzować.

Bądź zawsze na bieżąco
Szukasz pretekstu, by odezwać się do biznesowego znajomego? Z pomocą silnika sztucznej inteligencji Covve przeszukuje najnowsze wiadomości i powiadomi cię o newsach dotyczących twoich kontaktów, tak abyś zawsze na czas miał pretekst do nawiązania kontaktu.

Nigdy nie zapomnij!
Covve pozwala na prowadzenie dziennika kontaktów – rozmów telefonicznych, smsów, e-maili, a także spotkań na żywo, tak aby zawsze być dobrze przygotowanym do następnej rozmowy.  Dzięki temu nigdy nie zapomnisz o czym ostatnio rozmawiałeś przez telefon lub gdzie kogoś poznałeś i o czym wtedy dyskutowaliście.

Aby podtrzymać relacje określ, jak często chcesz być w kontakcie i automatycznie otrzymasz przypomnienie o tym, że czas na rozmowę. Nigdy więcej nie trać kontaktu i relacji z tymi, którzy się dla ciebie liczą.

Poszerzaj listę kontaktów
Covve pomoże także poszerzać sieć kontaktów zawodowych, tak abyś z łatwością mógł znaleźć innych specjalistów, usługodawców czy inwestorów. Covve pozwala na polecenie kontaktów tylko w obrębie własnej sieci, dzięki czemu dane nie są udostępniane postronnym.

Nie martw się o bezpieczeństwo danych
Covve dba o prywatność i bezpieczeństwo danych. Wszystkie należą do użytkowników i w każdym momencie mogą być usunięte z systemu. Nie będą one sprzedawane, udostępniane ani nie ujawnione bez zgody użytkownika. Informacje udostępniane są tylko tym osobom, z którymi chcesz się połączyć.

Covve w Polsce

Covve, jako jeden z sześciu startupów w Europie, został wybrany na partnera Deutsche Telekom i Nokii w innowacyjnym programie WARP Future Communication. Program został zaprojektowany w taki sposób, aby wykorzystać innowacyjne rozwiązania dla startupów z budowaną przez Nokię technologią. Współpraca Covve z Deutche Telekom będzie koncentrować się na stworzeniu ekskluzywnej oferty dla pracowników i abonentów T-Mobile.

Aplikacja w języku polskim jest już dostępna do pobrania w Google Play oraz App Store. Podstawowa wersja aplikacji jest dostępna bezpłatnie.

 Covve

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.