Aktualizacja oprogramowania Logitech Gaming Software znacząco poprawia parametry myszy G203 Prodigy

Logitech G, marka należąca do firmy Logitech wprowadziła aktualizację oprogramowania dla myszy G203 Prodigy. Aktualizacja jest dostępna poprzez aplikację Logitech Gaming Software. Zapewnia ona ulepszenie parametrów myszy G203. Nowa maksymalna szybkość wynosi 300 ips (dawniej 200 ips). Natomiast zakres rozdzielczości został poszerzony do 8000 dpi (dawniej 6000 dpi). Największe przyspieszenie myszy G203 to aktualnie 35G (dawniej 25G).

„Doszliśmy do wielu interesujących wniosków podczas projektowania i tworzenia naszej najnowszej bezprzewodowej myszy Logitech G603 z technologią LIGHTSPEED. Okazało się, że niektóre z rozwiązań możemy przenieść do urządzenia istniejącego już wcześniej.” –powiedział Chris Pate, portfolio manager Logitech G. „Postanowiliśmy zadbać o potrzeby graczy, wprowadzając zmiany w oprogramowaniu Logitech Gaming Software, skutkujące polepszeniem parametrów myszy Logitech G203. – dodał Chris Pate.

„Kluczowe jest dla nas zadowolenie osób, korzystających z naszych produktów. Nieprzerwanie dążymy do doskonałości przy ulepszaniu naszych produktów, co widać nie tylko w nowościach, ale i urządzeniach, które są już na rynku. Najlepszym przykładem jest niniejsza aktualizacja. Celem każdego naszego działania jest polepszenie komfortu użytkowania naszych urządzeń. Tak, aby gracz mógł czerpać z rozgrywki to co najlepsze.” – podsumował Krzysztof Ogrodnik, Gaming Business Development Manager CEE, Logitech.

Mysz Logitech G203 Prodigy – informacje

Logitech G203 Prodigy to urządzenie, które prezentuje najwyższą jakość wykonania w każdym aspekcie. Wygląd myszy zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy – klasyczna konstrukcja, programowalne podświetlenie RGB w 16,8 milionach kolorów, zapewniają wyśmienite doznania wizualne. Natomiast wbudowania pamięć ustawień myszy, zaawansowany system naciągu przycisków oraz sześć programowalnych przycisków gwarantuje komfortową i bezproblemową rozgrywkę.

Urządzenie zostało docenione nie tylko przez graczy, ale także przez dziennikarzy takich mediów jak: PC Format, Ekspert.Ceneo.pl, a także Komputer Świat.

Najnowsza wersja oprogramowania Logitech Gaming Software, umożliwiająca zwiększenie możliwości myszy G203, jest dostępna na oficjalnej stronie Logitech: http://support.logitech.com/pl_pl/software/lgs.

mysz G203 Prodigy 

Andrzej

Administrator serwisu.

2 thoughts on “Aktualizacja oprogramowania Logitech Gaming Software znacząco poprawia parametry myszy G203 Prodigy

 • 30 października 2017 at 09:24
  Permalink

  za taką cene i tak myslę że warto 😀

  ________________

  Reply
  • 30 października 2017 at 09:25
   Permalink

   i tak wolałbym coś od bloody ewentualnie stelseries

   _______

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.