Za tydzień premiera LEGO MARVEL SUPER HEROES

Cenega informuje, że już za tydzień ma premierę, oczekiwana przez fanów gra:  LEGO® Marvel™ Super Heroes. Tytuł ten dostępny będzie na konsolę Playstation 3, Xbox 360, Playstation Vita oraz komputery PC. Premiera gry zaplanowana jest równocześnie z europejską i odbędzie się 15 listopada 2013 roku. LEGO® Marvel™ Super Heroes ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji do wyboru na wszystkie wyżej wymienione platformy sprzętowe. Za lokalizację gry odpowiada firma QLOC S.A.

W Polsce dostępne będą również wersje na nowe platformy: PlayStation 4, oraz Xbox One.

Gra LEGO® Marvel™ Super Heroes uzupełnia serię zabawek LEGO Marvel Super Heroes, która przenosi postacie, pojazdy i akcję ze świata Marvel do świata przygód, zabaw i budowy LEGO. Obecnie dostępnych jest osiem kultowych scen z serii X-Men, Iron Man i Spider-Man, a kolejne zestawy budowy, związane z filmem fabularnym Iron Man 3, zostaną wydane na wiosnę.

W grze LEGO® Marvel™ Super Heroes zawarto oryginalną fabułę, w której Nick Fury wzywa Iron Mana, Hulka, Thora, Spider-Mana, Wolverine’a oraz innych bohaterów świata Marvel, by ci ocalili Ziemię przed zemstą Lokiego oraz głodem Galactusa, pożeracza światów. Fani LEGO i Marvela będą mogli cieszyć się klasycznymi elementami przygód i humoru, z których słynie seria gier LEGO, jednocześnie grając ulubionymi postaciami Marvela.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc ożywić wiele klasycznych postaci Marvela w formie klocków LEGO. Rozgrywka w LEGO Marvel Super Heroes będzie zabawna i przyjazna rodzinie” stwierdził Tom Stone, dyrektor zarządzający TT Games Publishing. „Gracze wyruszą w ostateczną misję ocalenia Ziemi, odwiedzą słynne budynki w Nowym Jorku zbudowanym z klocków LEGO, a także opuszczą Ziemię i odkryją kultowe lokacje ze świata Marvela.”

W grze LEGO® Marvel™ Super Heroes, gracze będą mogli odblokować ponad 100 postaci ze świata Marvel, w tym Spider-Mana, Iron Mana, Wolverine, Kapitana Amerykę, Hulka, Thora, Czarną Wdowę, Sokole Oko, Deadpoola, Lokiego i Galactusa! W grze pojawi się też mnóstwo odlotowych zdolności postaci, sekwencje akcji i walki, epickie starcia, rozwiązywanie zagadek i niepowtarzalna fabuła, pełna humoru w stylu LEGO.

Lego Marvel Super Heroes