Za tydzień premiera Borderlands 2!

Cenega informuje, że za tydzień trafi do sklepów w całej Polsce gra Borderlands 2. Tytuł ten cieszy się ogromną popularnością wśród polskich graczy czego rezultatem jest bardzo wysoka ilość przedpremierowych zamówień tej gry. Borderlands 2 dostępne będzie na PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach osobistych 21 września 2012.

Gra Borderlands 2 wydana zostanie zarówno w wersji standardowej jak i dwóch ekskluzywnych – limitowanej Vault Hunter’s Edition oraz kolekcjonerskiej Ultimate Loot Chest. Te wyjątkowe i ściśle limitowane wydania są jeszcze dostępne w niewielkich ilościach w sklepie muve.pl

Ponadto do każdego egzemplarza gry, w dowolnej edycji (również podstawowej, dostępnej w większości sklepów online) i niezależnie od platformy, dołączony zostanie kod dostępu do pakietu ekskluzywnych, obecnych wyłącznie w wydaniu premierowym dodatków. Tylko w  sieci salonów Empik dostępna w sprzedaży będzie również edycja z dodatkiem DLCCreature Slaughter Dome.

Borderlands 2 będzie zawierać nowych bohaterów i klasy postaci, różnorodne obszary z oryginalnymi misjami i wrogami oraz bardziej ekscytujące bronie i wyposażenie niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystkie te cechy gracze poznają, gdy wylądują na planecie Pandora z zamiarem wyeliminowania osławionego Handsome Jack’a i jego złowrogiej korporacji Hyperion – w pojedynkę lub w kooperacji z nawet trzema innymi graczami.

Cechy Borderlands 2:

 

·         Całkowicie nowe postacie i klasy postaci: oprócz znanych z poprzedniej części Zabójcy (Zero), Syreny (Maya) i Komandosa (Axton) pojawia się także Gunzerker Salvador, którego umiejętności pozwalają na dzierżenie dwóch broni naraz. Co więcej można skoncentrować się na tej umiejętności, aby dokonać więcej niż nam się kiedykolwiek śniło. Dwa karabiny maszynowe? Ok. Dwie wyrzutnie rakiet? Oczywiście! Dwa karabiny snajperskie? Jak najbardziej! Chcesz wypróbować inne style? Może położysz większy nacisk na taktykę. Możesz wybierać spośród wielu różnych klas postaci!

·         Dynamiczny tryb współpracy online, split-screen i LAN: przeżywaj przygody wspólnie ze swoimi przyjaciółmi zarówno w sieci jak i na podzielonym ekranie. Borderlands 2 posiada system płynnego przejścia między trybami, dzięki czemu będziesz mógł wchodzić i wychodzić z kampanii bez konieczności restartu gry. Co najważniejsze, będziesz mógł przenosić zdobyte przedmioty między wieloma rozpoczętymi rozgrywkami.

·         Fabuła: Rozpoczynając swoje starania o zemstę i odkupienie, zostaniesz zostawiony na pewną śmierć w mroźnej tundrze Pandory. Zdemaskuj zło otaczające Korporację Hyperion i zajmij się mózgiem obejmującego cały Wszechświat spisku – nikczemnym prezesem Hyperion, Handsome Jackiem (przy okazji: gość przypisał sobie zasługi w otwarciu Skarbca).

·         Nowy, wypasiony system uzbrojenia: całkowicie nowy system, dzięki któremu możliwe jest utworzenie milionów różnych broni. Zróżnicowanie typów i wzornictwa uzbrojenia w grze Borderlands 2 jest piorunujące. Pozwala ono na walkę z wrogami na tysiące niespotykanych i oryginalnych sposobów. Atak przy pomocy ognia, elektryczności lub kwasu będzie podstawowym narzędziem negocjacji z przedstawicielami korporacji Hyperion!

·         87 bazylionów… wszystkiego: system wytwarzania osłon, granatów, artefaktów obcych, modyfikacji postaci i innych przedmiotów opiera się na tych samych zasadach, co system tworzenia broni. Liczba przedmiotów, które mogłeś zebrać w poprzedniej części gry wypada zaiste ubogo!

·         Nowe scenerie na Pandorze: działaj na całkowicie nowych obszarach Pandory, które wyglądają bardziej realistycznie niż kiedykolwiek do tej pory! Na każdym kroku będziesz zaskakiwany niespodziankami, jakie zgotuje ci otoczenie – od arktycznej tundry poprzez zielone równiny, aż po tajemnicze jaskinie.

·         Nowi wrogowie: cały wachlarz nietuzinkowych przeciwników, polujących na twoje życie. Zwaliste, podobne do goryla Bullymongi, jadowite i drapieżne Stalkery oraz mechaniczna armia Handsome Jack’a to tylko niektórzy przeciwnicy, z którymi zmierzysz się na Pandorze. Każda walka będzie wymagała nowej strategii, gdyż teraz przeciwnicy porozumiewają się i pomagają sobie, by nie dać ci zajść daleko w świecie Pandory.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.