XCOM: ENEMY UNKNOWN w polskiej wersji językowej na PC, XBOX 360 I PS3!

Cenega informuje, że gra XCOM: Enemy Unknown zostanie wydana w polskiej wersji językowej na PC, Xbox 360 i Playstation 3! Gra zostanie wydana jednocześnie na wszystkie platformy 12 października 2012 roku. Wszyscy, którzy zakupią grę w przedsprzedaży, uzyskają dostęp do zestawu Elite Soldier Pack, oferującego opcje personalizacji żołnierzy.

 

Zestaw Elite Soldier Pack zawierać będzie opcje personalizacji żołnierzy, w tym:

·         Klasyczny żołnierz X-COM: wraz z rozpoczęciem gry, w barakach znajdzie się nowy rekrut, inspirowany oryginalnymi żołnierzami z pierwszej części gry.

·         X-COM: UFO Defence. Kombinezon khaki i fryzura ze spłaszczonymi u góry blond włosami powróci w glorii i chwale, zmodernizowana wraz z resztą uniwersum XCOM.

·         Zestawy Soldier Deco: gracze mogą personalizować żołnierzy, korzystając z kilku ulepszeń estetycznych dla pancerzy, w tym z nowych zestawów Hyperion i Reaper

·         Pełna personalizacja barw: wachlarz różnorodnych kolorów i odcieni dla wszystkich zbroi w grze pozwoli graczom w pełni kontrolować wygląd ich oddziału.

XCOM: Enemy Unknown to odpowiedź na trwający 15 lat głód, którego doświadczali fani  X-COM” powiedzał Steve Martin, szef Firaxis Games. „Chcieliśmy znaleźć szczególny sposób aby nagrodzić tych wiernych fanów i rozwiązaniem są edycja specjalna oraz Elite Soldier Pack”.

W sprzedaży pojawi się również Edycja Specjalna, która została przygotowana wyłącznie z myślą o graczach PC i zawiera grę oraz wiele, wiele więcej, czyli:

• Rozkładany plakat bazy z XCOM: Enemy Unknown

• Art book, szczegółowo przedstawiający koncepcyjną podróż tworzenia klasyki na nowo

• Naszywka XCOM: Enemy Unknown z insygniami “Vigilo/Confido”

• Cyfrowe bonusy, takie jak tapety wieloekranowe, ścieżka dźwiękowa i inne.

Wydana w 1993 r. pierwsza część serii X-COM uznawana jest za jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek stworzono – jej współczesna wersja tworzona jest zaś przez ekspertów od gier strategicznych ze studia Firaxis Games. XCOM: Enemy Unknown rozszerza dziedzictwo X-COM, zawierając zupełnie nową fabułę, wrogów i technologie do walki z obcymi i obrony Ziemi. W XCOM: Enemy Unknown gracze doglądać będą strategii walki oraz taktyki indywidualnych oddziałów, a także zarządzać bazą i przydzielać zasoby jako dowódca sekretnej, globalnej organizacji militarnej XCOM. Z równym naciskiem tak na głęboką strategię jak i intensywną walkę taktyczną, XCOM: Enemy Unknown pozwoli graczom kontrolować los rasy ludzkiej broniąc się przed przerażającą inwazją obcych na globalną skalę.

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.