Undercover – udany powrót jednej z najlepszych gier wyścigowych

Na półkach sklepowych pojawiła się piąta odsłona cyklu jednej z najlepszych gier wyścigowych – CrashTime 5: Undercover na platformę PC. Gracze mają niewątpliwą okazję aby wziąć udział w tajnych operacjach policyjnych u boku gwiazd serialu „Kobra: Oddział Specjalny”. Gra jest dostępna na platformę PC w cenie 59,90 zł. Premiera wersji na konsole odbędzie się w połowie maja.

 Crash Time 5: Undercover jest piątą odsłoną cyklu wyścigowych gier akcji, którego marka bazuje na popularnym serialu telewizyjnym „Kobra: Oddział Specjalny”. To idealna okazja, aby dołączyć do elity policji – Bena orazSemira i pomóc im w pogoni za przestępcami. Deweloperzy ze studia Synetic przygotowali ponad 50 emocjonujących misji, podczas których gracz ma okazję brać udział w zapierających dech pościgach, gdzie może zasiąść za kierownicą ponad 50 modeli samochodów.

Twórcy zatroszczyli się o to, aby spektakularne pościgi rozgrywane były w zróżnicowanym otoczeniu. Akcja rozgrywa się nie tylko na autostradach, ale także na torze wyścigowym czy na krętych,  alpejskich drogach. Podczas walki z przestępcami, gracz ma do dyspozycji różne gadżety służb specjalnych jak np. wyrzutnia z hakiem czy taśma z kolcami.

Crash Time 5: Undercover to niesamowicie szybkie wyścigi w trybie dla jednego gracza i wciągający tryb multiplayer aż do 8 graczy.

Oficjalny trailer Crash Time 5: Undercover:

http://www.youtube.com/watch?v=y5YlJQFu4zk&feature=youtu.be

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.