Sniper: Ghost Warrior 2: edycja kolekcjonerska i limitowana gry – zawartość

O grze Sniper: Ghost Warrior 2 piszą portale często i z uczuciem, a nawet spoglądają już nieśmiało w przyszłość, o czym możecie poczytać w tekście, pt. Sniper: Ghost Warrior 3: gra nieoficjalnie potwierdzona. Tymczasem w sieci pojawiły się konkretne informacje o edycjach kolekcjonerskich najnowszej, zbliżającej się wielkimi krokami, drugiej osłony snajperskiego tytułu City Interactive.

Wiadomo już, że obydwa specjalne wydania, czyli wersja limitowana i kolekcjonerska trafią do posiadaczy wszystkich platform sprzętowych na jakich pojawi się gra – pecety, PlayStation 3 i Xbox 360.

W wersji Sniper: Ghost Warrior 2 Collector’s Edition duchowi spadkobiercy Simo Hayha odnajdą użyteczny podręcznik snajpera, album z krzepiącymi artami oraz zestaw materiałów elektronicznych, czyli dodatkowe trzy postacie do multi, bonusowy karabin i specjalne pociski.

Druga opcja, czyli Sniper: Ghost Warrior 2 – Limited Edition nie budzi już takiego pożądania bowiem w zestawie znajduje się jedynie, poza zawartością standardową, jeden specjalny pocisk oraz karabin dla multi.

Ceny obu pakietów nie zostały jeszcze podane, spodziewamy się informacji na ten temat w najbliższym czasie. Więcej info o grze można znaleźć na oficjalnej stronie Sniper: Ghost Warrior 2. Przypomnijmy jeszcze, że kontynuacja produkcji z 2010 roku pojawi się na sklepowych półkach już 21 sierpnia.

Źródło: g4tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.