Seria Dobra Gra z kolejną nowością – BINDING OF ISAAC

Wydawnictwo Techland informuje o kolejnej nowości w serii Dobra Gra. Już 20 sierpnia na sklepowych półkach pojawi się kultowa strzelanka roguelike – Binding of Isaac. Ta wyjątkowa produkcja posiada rzesze fanów na całym świecie. Produkt pojawi się na rynku w cenie detalicznej 19,90 zł na PC!

Kolejna nowość z serii „Dobra Gra” pojawi się na rynku już 20 sierpnia. Binding of Isaac to fabularna gra akcji utrzymana w wyjątkowym klimacie, w której przemierzamy podziemia i gromadzimy szereg unikatowych przedmiotów niezbędnych do pokonania zastępów przeciwników. Losowo generowane poziomy urozmaicają wędrówkę Isaaca, który na swojej drodze odnajduje dziwne skarby nadające mu nadludzkie zdolności oraz umożliwiające odkrywanie mrocznych sekretów. Większość z występującego w grze ekwipunku jest możliwa do połączenia, więc wraz z postępem fabuły stajemy się coraz potężniejsi, a także zmienia się wygląd naszej postaci. Podstawowym zadaniem gracza jest wywalczenie drogi na wolność.

„Cieszymy się mogąc zaproponować polskim graczom produkt, który na całym świecie cieszy się ogromnym powodzeniem. W ciągu zaledwie roku gra dzięki swojemu wyjątkowemu klimatowi i nietypowemu podejściu zyskała 2 mln nabywców. Mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu także naszym graczom.” – komentuje Krzysztof Kamler, Brand Manager Wydawnictwa Techland.

Najważniejsze cechy gry:

  • Losowo generowane lochy, przedmioty, wrogowie skarby poukrywane na drodze;
  • Ponad 50 rodzajów wrogów;
  • 4 pełne rozdziały obejmujące 8 poziomów;
  • Ponad 3 klasy do odblokowania;
  • Ponad 100 unikalnych przedmiotów, które oprócz dodawania mocy wizualnie zmieniają postać gracza;
  • Różne zakończenia gry.

 DobraGra Binding_of_Isaac

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.