Samsung partnerem polskiego wydania gry Hitman: Rozgrzeszenie.

Wygraj cenne nagrody od firmy Samsung w Hitman Sniper Challenge!

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix Ltd.w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, oraz firma Samsung poinformowały o nawiązaniu współpracy przy promocji gry komputerowej Hitman: Rozgrzeszenie w Polsce. Pierwszym efektem porozumienia jest przekazanie przez firmę Samsung nagród na trwający konkurs Hitman Sniper Challenge.

Hitman: Sniper Challenge to bezprecedensowa akcja przedpremierowa, dzięki której wszyscy nabywcy pre-ordera gry Hitman: Rozgrzeszenie otrzymują dostęp do wyjątkowej mini gry, w której wcielić można się w Agenta 47 wykonującego jedną ze swoich misji. Po wykonaniu zadania gracze nagradzani są punktami, a wyniki pojawiają się w specjalnej tabeli na www.hitmansniper.com, dzięki której gracze z Polski oraz z całego świata mogą porównywać swoje umiejętności. Zestawy pre-orderowe z grą Hitman Sniper Challenge są już dostępne na platformy PlayStation 3 oraz Xbox 360, produkty w wersji na PC dostępny będzie od 1 sierpnia.

Począwszy od lipca, najlepsi gracze z polskiego rankingu na poszczególnych platformach będą mogli wygrać jedną z następujących nagród:

– Dysk SSD pojemność 64gb – szybkość, stabilność i niezawodność w działaniu, zapewniająca bezpieczeństwo Twoim plikom

– Tablet Galaxy Tab 8.9 – umożliwia zarówno lepszą pracę, jak i rozrywkę. Nieograniczona swoboda w każdym miejscu

– Notebook 300E5 – mocny procesor, 4gb RAM i dedykowana karta graficzna

Regulamin zabawy na stronie http://www.cenega.pl/hitmansniper. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby, które za pośrednictwem strony http://hitmansniper.com/leaderboards połączą swoje konto (Xbox Live, Playstation Network lub Steam).

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.