Zamieszczony: wt, 15 Mar, 2016

Przemierzaj świat z duchem Clarksona

TOP GEAR to popularny program motoryzacyjny, który od wielu lat przyciąga zarówno fanów szybkiej jazdy, jak i miłośników specyficznego poczucia humoru prowadzących. Wielbicielom serii na przeciw wychodzi wiele producentów, tworząc produkty nawiązujące do brytyjskiej ramówki.

Jedną z takich propozycji jest fotel dla graczy TOPGEAR Evolution wyprodukowany przez Playseat. Charakteryzuje go trwała, powlekana, w pełni regulowana rama oraz obicie ze skóry ekologicznej, opatrzonej licencjonowanym logo popularnego programu.

Jak zapewnia producent szkielet fotela gwarantuje odpowiednią sztywność i komfort podczas użytkowania. Za optymalne położenie odpowiada opatentowane przez Playseat wsparcie regulacji. Dodatkowo w razie potrzeby fotel można również złożyć by zajmował mniej miejsca w pokoju.

Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi kierownicami i pedałami dostępnymi na rynku i współpracuje z większością platform.

TOPGEAR Evolution kosztuje około 1300 zł.

 

Cechy produktu:

– współpracuje z Playstation2®, Playstation3®, Xbox®, Xbox 360®, Wii®, Mac® oraz PC
– kompatybilny ze wszystkimi kierownicami i pedałami dostępnymi na rynku
– trwała, powlekana, w pełni regulowana rama
– imitacja skóry z licencjonowanym logo Top Gear (PVC)
– opatentowane wsparcie regulacji kierownicy i pedałów
– solidna konstrukcja
– beznarzędziowy system składania/ rozkładania

 

playseat_-evolution-topgear

Dodaj komentarz

XHTML: Możesz używać tych tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>