PREMIERA INVERSION W WERSJI NA KONSOLE!

Premiera wersji PC 27 lipca

Cenega informuje, że do polskich sklepów trafiła gra Inversion, w wersji na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360. Wersja na komputery osobiste będzie miała swoją premierę 27 lipca.

 

 

 

Inversion to gra akcji z widokiem zza pleców bohatera, która łączy w sobie pełną adrenaliny i emocji akcję z rewolucyjnymi możliwościami manipulacji grawitacją. Dzięki specjalnej broni gracze będą mogli kontrolować i ujarzmiać grawitację do własnych celów w wielu sytuacjach, przenosząc na przykład ciężkie obiekty jako osłonę lub unosząc w powietrze chowających się wrogów by następnie spokojnie ich wystrzelać. Gracze będą mieli możliwość dowolnie przesuwać, podnosić a nawet tworzyć obiekty przy pomocy grawitacji, by znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Inversion to jedna z pierwszych gier wykorzystująca silnik destrukcji Havok, dzięki czemu będzie można przeprowadzać zniszczenie otoczenia na masową skalę.

Osadzona w niedalekiej przyszłości fabuła gry przedstawia ziemię, zaatakowaną przez tajemniczego najeźdźcę, zwanego Lutadore. Wcielając się w Davisa Russela, 28 letniego gliniarza, lub Leo Delgado, sąsiada Davisa, gracze wyruszają w wędrówkę po ogarniętych wojną i zniszczonych przez zmienną grawitację ulicach miasta by znaleźć zaginione dziecko Davisa.

Cechy gry:

– Rewolucyjny model rozgrywki ignorujący prawa grawitacji:

  • Naucz się poruszać i strzelać w środowisku ciągle zmieniających się sił grawitacyjnych, w tym w stanie całkowitej nieważkości
  • Zapanuj nad siłami grawitacji – zwiększaj bądź zmniejszaj siłę ciążenia wokół wybranego celu przy pomocy urządzenia zwanego Gravlinkiem
  • Niszcz przedmioty na swojej drodze kontrolując grawitację, wysyłaj swoich przeciwników w powietrze albo podnoś wraki samochodów i używaj ich jako ruchomej osłony

– Innowacyjny system osłon – szukaj osłony przed latającymi pociskami, lub manipuluj siłami by samemu ją sobie stworzyć.

– Tryb kooperacji – możliwość ukończenia rozgrywki zarówno samemu jak i w trybie kooperacji

– Wszechobecna destrukcja otoczenia:

  • Możliwości niszczenia otoczenia rozwinięte do maksimum dzięki modułowi „Havok Destruction”
  • Przebijaj się siłą przez elementy otoczenia, niszcz osłony za którymi chowają się przeciwnicy lub strącaj wiszące obiekty by zmiażdżyć wrogów znajdujących się poniżej.

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.