Premiera gry Tales Of Symphonia Chronicles

Cenega informuje, że od dziś w sprzedaży znajduje się gra z gatunku jRPG, pt. Tales of Symphonia Chronicles™. Tytuł ukazał się wyłącznie na konsole PlayStation®3.

Tales of Symphonia Chronicles to zestaw dwóch najpopularniejszych gier z serii Tales of odświeżonych w pełnej barw jakości high definition – Tales of Symphonia™ z dodatkową zawartością oraz Tales of Symphonia: Dawn of the New World. Oba tytuły zostały wydane w języku angielskim i po raz pierwszy otrzymały angielski oraz japoński dubbing do wyboru.

W świecie Sylvarant ziemia umiera z powodu ciągłego spadku Many, źródła energii wymaganej do istnienia magii i samego życia. Gdy rośliny zaczynają więdnąć i pojawia się ubóstwo, ludzie kierują swe nadzieje do Wybranego, który może odmienić los świata. Lloyd Irving i jego przyjaciele muszą znaleźć sposób, by pomóc Wybranemu obudzić Duchy Przywołania, ale szybko odkrywają, że losy alternatywnego świata są ściśle związane z ich działaniem…

Tales of Symphonia™: Dawn of the New World kontynuuje przygodę w świecie chaosu, śledząc podróż dwóch młodych bohaterów, Emila i Marty, których przeznaczenie splata z losami Lloyda, Colette i Ratatoska, ducha przywołania, który jest ponoć panem wszystkich potworów.

Dzięki postaciom zaprojektowanym przez znanego japońskiego artystę Kosuke Fujishima, stworzonej w technice cel-shading grafice stylizowanej na anime i epickiej, pełnej emocji fabule, Tales of Symphonia w pięknym stylu redefiniuje gatunek gier jRPG.

Cechy gry:

–  Najsłynniejsze gry z serii Tales of wracają w jakości HD

–  Możliwość gry z japońskim dubbingiem

–  Cała saga Tales of Symphonia połączona w jedną grę

–  Ponad 90 godzin zabawy

–  Nowi, agresywni przeciwnicy

–  40 całkowicie nowych Arte rozrzuconych między grywalnymi postaciami i przeciwnikami

 

Tales of symphonia

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.