Premiera gry Symulator Farmy 2014

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o premierze najnowszej odsłony Symulatora Farmy 2014. Gra jest dostępna na platformę PC w Edycji Standardowej w cenie 59,90 zł oraz Złotej za 69,90 zł. Symulator Farmy 2014 jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Symulator Farmy to jedna z najlepiej sprzedających się i rozpoznawalnych marek, nie tylko w segmencie symulatorów, ale również w segmencie gier w ogóle. Za produkcję najnowszego wydania Symulatora Farmy 2014 odpowiada polski developer – PlayWay.

Bardzo się cieszymy, że nasze wydawnictwo dostarczyło dla klientów najnowszy Symulator Farmy 2014, szczególnie, że tym razem to rodzima produkcja. Wiemy, że w Polsce jest mnóstwo fanów gier o tematyce rolnej oraz,  że czekają oni na każdą kolejną odsłonę. Postaraliśmy się także o to, aby i tym razem nasi gracze otrzymali świetny produkt w bardzo rozsądnej cenie. ”– komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Zespół PlayWay dołożył wszelkich starań, aby odczucia z bycia farmerem i sterowania pojazdami były jeszcze bardziej autentyczne, niż do tej pory.” – dodaje Gawlikowski.

Symulator Farmy 2014 to zaawansowana gra rolnicza, w której gracze mogą kierować licencjonowanymi pojazdami i wcielić się w rolę farmera, realizując tryb kariery lub podczas wolnej gry realizować farmerskie zadania. W najnowszej odsłonie pojawi się wiele licencjonowanych pojazdów takich znanych marek jak np. John Deere, Lindner, Axis, Krampe, Horsch. Po raz pierwszy w historii symulatorów farmy gracz musi podołać także wyzwaniom niesionym przez kapryśne pory roku i związanym z tym, wymagającym zadaniom.
Symulator Farmy 2014 „Złota Edycja” zawiera dodatkowo dwie gry w prezencie. Są to Agricultural Simulator Historical Farming oraz Farming Giant. Oprócz tego zawiera dodatkową zawartość :DLC z nowymi maszynami historycznymi, poradnik cyfrowy, plakat i naklejki.

symulator farrmy  2014-gold

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.