Premiera gry Pac-Man And The Ghostly Adventures już za tydzień!

Cenega informuje, że już za tydzień, 7 marca, do sprzedaży trafi gra PAC-MAN™ and the Ghostly Adventures oparta na nowym serialu animowanym (w Polsce serial dostępny na kanale teleTOON+). Tytuł ukaże się w języku angielskim na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Współczesna wersja PAC-MANa przeniesie graczy w zwariowany świat pełen nowych przygód przy jednoczesnym zachowaniu klasycznej formy rozgrywki. Na drodze PAC-MANa staną nie tylko klasyczne, niebieskie duchy, ale również zupełnie nowi wrogowie, którzy przybyli z Zaświatów. W walce o wolność i przyszłość świata PAC – główny bohater będzie musiał wykorzystywać mnóstwo Power Berries, które dadzą mu najróżniejsze super moce, takie jak spalanie lub zamrażanie wrogów, odbijanie się niczym gumowa piłka, poruszanie się z ogromną szybkością oraz miażdżenie wrogów. Każda z tych supermocy pozwoli graczom na różnorodne zagrania taktyczne i zmianę zarówno strategii ataku jak i poruszania się po planszy.

PAC-MAN™ and the Ghostly Adventures pozwoli również zagrać jako jeden z czterech niesławnych duchów – Inky, Blinky, Pinky oraz Clyde – w zupełnie nowym trybie multiplayer. Przebudowany labirynt umożliwi graczowi oraz trojgu jego przyjaciół grać ze sobą w trybie rywalizacji, polegającym na jak najszybszym złapaniu PAC-MANa poruszającego się po zawiłym labiryncie. Ponadto możliwa będzie do odblokowania klasyczna mini gra w 2D, zawierająca nowe PAC pojazdy, takie jak Cherry Copter czy Pineapple Tank

Pac-man And The Ghostly Adventures

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.