Po gry do Biedronki.

Już dziś do sieci ponad dwóch tysięcy sklepów Biedronka trafią gry firmy Techland w edycjach premierowych.  W dyskontach dostępnych na terenie całej Polski można znaleźć specjalnie wyselekcjonowane tytuły tego wydawnictwa, w bardzo atrakcyjnej cenie – 9,99 zł.

Akcja prowadzona wspólnie z siecią sklepów Biedronka startuje w dniu dzisiejszym i będzie trwać dwa tygodnie. Do sklepów trafią tytuły Expand Rally Extreme, Call of Juarez, Chrome Specforse, Drakensang oraz Legend: Hand of god, które będą dostępne w ograniczonej ilości.

 „Bardzo cieszymy się, że gry wydawnictwa Techland są dostępne w sieci, która umożliwia dostęp do nich dla większości społeczeństwa.” – komentuje Edyta Markiewicz Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży na Rynku Polskim Wydawnictwa Techland. „Nasze kroki w tym kierunku to efekt realizacji długofalowej strategii, która m.in. zakłada dystrybuowanie produkcji, w których wysoko oceniany jest współczynnik cena-jakość.” – dodaje Markiewicz.

W ramach promocji do dyskontów trafią kultowe tytuły wydawnictwa Techland, takie jak:

Xpand Rally Xtreme

Gra jest kontynuacją oryginalnego Xpand Rally – najlepszej  gry rajdowej ostatnich lat w opinii graczy i mediów branżowych. Szybka i niebezpieczna przynosi jeszcze więcej ostrych emocji z prawdziwej rajdowej jazdy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Call of Juarez

Call of Juarez łączy epicką historię, dynamiczną akcję, niesamowicie szczegółową grafikę oraz rewolucyjne elementy grywalnościowe, gwarantując wrażenia tak realistyczne i intensywne jak żadna inna gra FPP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chrome Specforce

Chrome SpecForce to Sci-Fi FPP shooter osadzony w przyszłości, kiedy zjednoczona w Federację ludzkość zaczyna kolonizować kolejne układy planetarne w poszukiwaniu zasobów naturalnych i przestrzeni życiowej. Kolejne planety pogranicza trafiają pod bezwzględną kontrolę potężnych konsorcjów. Pozbawione nadzoru Federacji nowe światy stają się wymarzonym gruntem dla działalności przestępczej na niespotykaną dotąd skalę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drakensang

Drakensang to trzymający się klasycznego nurtu fantasy „eRPeG z krwi i kości”, oparty o system The Dark Eye (DSA), który zdobył fenomenalną popularność na rynku europejskim. Ogromny świat, pełen przepięknych miejsc, zaludnionych miast, dzikich lasów, niebezpiecznych mokradeł, rozległych jaskiń i gór. Setki questów, różnorodne klasy postaci i scenariusz nadający się na kilka grubych tomów opowieści fantasy – oto wizytówka Drakensang.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legend: Hand of god

Zrealizowany z filmowym rozmachem Action – RPG, w klimacie kultowego Diablo. Oto „Legend: Hand of God”. Wojna z Demonami zakończyła się już dawno temu. Większość mieszkańców Aris zapomniała o sile, która skryła się za bramą piekieł. Tylko Członkowie Zakonu Wiecznego Płomienia strzegli Aris od pożogi. Byli ostatnią linią obrony przed złem. Nikt nie był przygotowany na atak. Podczas 40 godzinnej wędrówki gracz ma okazję poznać fantastyczny świat ARIS – krainę zamieszkałą przez Orki, Krasnoludy, Elfy i Ludzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokładne informacje na temat promocji na stronie: http://www.biedronka.pl/gry/

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.